Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem merek kimenni rövidujjú...

Nem merek kimenni rövidujjú ruhában az emberek közé egy gyere kori baleset miatt?

Figyelt kérdés

Volt gyerekkoromban egy balesetem aminek következtében a testem nagy része megégett. Nem merek rövidujjút felvenni mert a könyökömön van egy heg ami nagyon látszik.

Szerintetek merjek így rövidujjúba kimenni?

15/F


2011. máj. 23. 06:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze! Mindenkinek vannak kisebb-nagyobb szépséghibái, de ezek miatt nem szabad rosszul érezni magunkat, főleg nem megsülni a negyven fokban.

Először biztos fura lesz, de hamar rájössz majd, hogy az emberek nagy többsége vagy észre sem veszi, vagy nem is érdekli, hogy mi van a könyöködön. :)

2011. máj. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Persze! Vetkőzd le a gátlásaidat, hisz jó idő van. Sose más véleményét lesd, ne érdekeljen ki mit gondol, hisz nincs olyan ember, aki mindenkinek megfelel. Ha rövid ujjú pólóba mész, akkor sem a könyöködet fogják lesni, elhiheted. Ha valaki furán néz rá, akkor meg rá se hederíts. Hisz van, akinek testi problémája születésétől fogva van, csak éppen a nagyszájúságával próbálja leplezni. Jó idő van, élvezd a napsütést és a csicsergő madarakat és ne foglalkozz azzal ki mit mond! :) Csak légy önmagad! :)


15/L

2011. máj. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi ^^
2011. máj. 23. 06:40
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Vedd csak fel nyugodtan! Biztos lesz a suliban egy pár érdeklődő tekintet vagy kérdés, de minden csoda 3 napig tart!

Az utcán meg hidd el, nem mindenki a te könyököd fogja nézni!

Érezd jó magad, élvezd a napsütést!

Szép és kellemes napot-hetet!

2011. máj. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy heg semmi, még ha nagyon látszik is, nyugodtan vegyél fel rövid ujjút. Vannak akiknek meg nincs fél karjuk, azok sem mászkálnak csak hosszú ujjúban.
2011. máj. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

senkit nem fog érdekelni . max ha igen akkor megkérdezik te meg elmondod.


különben is azt mondtad csak a könyöködön van...


ezen még most kéne túllépni nehogy felnőtt férfiként is ilyen gátlásos legyél! sok sikert! tényleg ne érzed magad kellemetlenül emiatt mert nem számít!


28N

2011. máj. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan lehet, láttam már olyat, akinek mindkét karja és válla megégett, nagyon durván látszódott és még ő is topban járkált (természetesen lány volt). Senki sem lehet tökéletes.

Egyébként sok nő úgy gondolja, hogy szexi az, ha vannak hegek egy pasin, úgyhogy hajrá! :D

2011. máj. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a párom egyik karja és a mellkasa égett meg kiskorában, és minden további nélkül levetkőzik strandon, meg simán hord ujjatlant is! Ne foglalkozz vele, minél kevésbé foglalkozol vele, annál kevésbé fognak megbámulni! Különben is, lehet h azért néz meg vki, mert tetszel neki, nem a hegek miatt, aki meg a hegeket nézi, hát csak bámuljon!
2011. máj. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

oké köszi a bíztató válaszokat :)

rövidujjú ingben voltam ma iskolában de nem nagyon érdekelt senkit. :)

2011. máj. 23. 13:39
 10/10 A kérdező kommentje:
úgyértem a heg! de sokan mondták hogy tetszik nekik az ingem :D
2011. máj. 23. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!