Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kétszínű lennék tényleg?

Kétszínű lennék tényleg?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam, aki tavaly a legjobb barátnőm volt (én is lány) Azt mondta ma nekem, hogy én kétszínű vagyok, mert tavaly Ő a legjobb barátnőm idén meg már az a barátnőm akit tavaly nem igen bírtunk.. Viszont, nekem 6 elején is az a lány volt a barátnőm aki most a legjobb barátnőm.. Az osztálytársammal, azért nem vagyunk már legjobb barátnők, vagy eetleg JÓ barátnők sem, mert nagyon sokszor kibeszélt és egymás ellen úszított bennünket, természetesen ezt élvezte, mert Ő jött ki belőle jól. Viszont most meg sír-rí hogy neki nincs senkije.. Ha én is ezt tettem volna akkor lehet nekem se lett volna senkim sem.. Ezt is átkéne gondolni.


Viszont oszt.társam (tavalyi b.nőm) azt mondja kétszínű vagyok,meg majd jövöre meg a másik barátnőm lesz a legjobb barátnőm.. Ez pedig nem igaz, mert nagyon szeretem a barátnőm... De olyan barátnő kinek kell aki azt állítja magáról hogy a legjobb barátnőd, de közbe meg kibeszél, és kiközösít.. És még én vagyok a kétszínű??


Most akkor?


2011. máj. 25. 16:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és azt mondta tegnap nekem, hogy Ő 7. eljén a legjobb barátnőmet és engem egymás ellen akart úszítani, de abba hagyta ezt a tervét, mert látta hogy mi közénk nem állhat senki.. Na... ez szép..
2011. máj. 25. 16:10
 2/7 Minii Vikii ***** válasza:

Szia!

Sajnos ezen én is átestem. Nagyon sok idő kellett ( vagy 2 éve ) mire rájöttem, hogy Ő nem érdemli meg a barátságomat. Aki lehord engem mindennek és sz*rba se vesz, az nem mondhatja magát BARÁTnak!

Hagyd a francba! Fiatal vagy, lesznek még barátaid, hidd el.:)

14/L

2011. máj. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Minii Vikii ***** válasza:
bocsi, előző vagyok. ( 2 év )
2011. máj. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nekem most van barátnőm, imádjuk is egymást, de most úgy néz ki hogy ez a barátnőm beleakar ronditani a kapcsolatunkba, mert azt hangoztatja hogy mi nem vagyunk igaz barátok, mert az igazi barátok kiállnak egymásért.. Mindig kiállunk egymásért.. Nagyon sok olyan helyzet van amit csak mi ketten tudunk más meg nem.. Addig meg ne beszéljen
2011. máj. 25. 16:15
 5/7 A kérdező kommentje:
mármint nem a barátnőm akar a beleronditani hanem oszt.társam
2011. máj. 25. 16:16
 6/7 Minii Vikii ***** válasza:
Akkor viszont le kéne ülnötök ( csak kettesbe ) és megbeszélni a dolgokat. Ha normálisan megbeszélitek és nem piszkáljátok egymást, akkor még kisülhet belőle valami ... :) SOK SIKERT! ;)
2011. máj. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!! Én nem akarok már ettől az oszt. társamtól semmi jót sem.. Csak annyit hogy ne jegyezgessen meg ilyeneket, most is a legjobb b.nőmmel van a baja.. Hogy mert ha Ő megszólal akkor az már egyből rossz. Ha ilyeneket mondd akkor persze hogy zokon vesszük, semmi köze hozzá
2011. máj. 25. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!