Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg egy kétszínű ribanc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg egy kétszínű ribanc lennék?

Figyelt kérdés
Az van hogy van egy barátnőm vagyis mondjuk ugy ismerősöm akivel mindig sokat veszekedtem. Ő pár hónapja összejött egy pasival és napi szinten azt hallgattuk a többi barátnőmmel hogy mi van velük, mert nagyon sokat dicsekedett vele. (elég nagy a korkülönbség) aztán a barátjának elege lett belőle, és szakított de aztán megint összejöttek (ez ismétlődött 2x-3x) a csaj sokat hisztizett, ez volt az oka. aztán megismertem ezt a srácot de nem akartam vele összejönni a lány miatt, de aztán beleszerettem... és ő is belém. szakított a csajjal hogy járjunk de a csaj nem bírta elfogadni a helyzetet és nagyon sokat sírt utána meg könyörgött neki.. mert elvileg nagyon szerette. sajnálom nagyon de én sem tudtam irányítani az érzéseimet.. el akartam a lánynak mondani de csak akkor mikor már kiszeret a srácból. és most derült ki több hónap után hogy mi járunk és ezért szakítottak. és most nagyon le lettem b*szva hogy kétszínű qrva vagyok.. tényleg az lennék?:(
2009. dec. 8. 00:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
74%
Igen az vagy:)
2009. dec. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi..
2009. dec. 8. 00:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy kétszínű qrva, ez elég erős, durva kifejezés. Viszont meg lehet érteni a lányt, biztosan fáj neki, én se tudnám lenyelni a békát, ha az egyik barátnőm összejönne az expasimmal, ráadásul úgy, hogy én még szeretem. Nehéz ügy ez, kívánom, hogy minél előbb kikeveredjetek belőle és legyen sok örömötök, boldogságotok. :) És a másik lánynak is hasonló jókat kívánok. De azt tudomásul kell venni, hogy ti már jó barátnők nem lesztek.
2009. dec. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az. A helyzet valóban szerencsétlen, jobb lett volna elkerülni, de hát a láv az nem egy egyszerű dolog... Nekem is voltak már fura barátnőváltásaim, fel a fejjel! A lényeg, hogy te belül minek érzed magad. Ha tényleg csak szerelmes voltál, akkor nincsen baj.
2009. dec. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm nektek..most kicsit megnyugodtam:)
2009. dec. 8. 00:56
 6/11 anonim válasza:
100%
Az van, hogy a férfi nem tárgy...én ffi vagyok---a szerelemhez --szexhez meg --kettő kell...úgyhogy nem az a kérdés, hogy a barátnőd miért "vesztette el" hanem hogy a ffi miért választott inkább téged. Nyilván nem kapott meg valamit érzelmileg, emberileg, testileg, lelkileg, stb..úghyogy keresse a btnőd saját magában az okokat----
2009. dec. 8. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a csaj egy hisztis ribanc, az meg, hogy veled mi van ebből a szempontból nem lényeges. ( De kedves vagyok, mi? :D) A srác beléd szeretett, ő választott téged szóval erről nem te tehetsz.

A csaj irigy rád és nem tudja már mire verje magát ezért hord most le téged. Koptasd le, úgyis elfelejti majd nem volt ez igaz szerelem az biztos, hiszen csak szenvedtek legalábbis ahogy leírtad, hogy szakítás majd megint járás stb. tipikus idióta helyzet.

Légy boldog a sráccal, de ha téged is dob és összejön a társaságból egy harmadik csajjal akkor az nem lesz semmi XDDDD figyelj oda rá.

2009. dec. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy kétszínű qrva, legfeljebb a "barátnőd" szemében...

Nyilván a srácnak nem volt szüksége egy hisztis p*csára, ezért inkább téged választott...Mellesleg ez nem a Te tanulópénzed volt! Ezt a "barátnődnek" kell feldolgoznia, ebből az esetből neki kell tanulnia, nem másokat kellene hibáztatnia, ha egyszer Ő volt az aki elrontotta a párkapcsolatát...Viszont javaslom, hogy vigyázz a sráccal, mert ki tudja min vesztek össze több alkalommal is...Bár szerintem hisztis kis barátnőnk féltékenysége lehetett az ok, hozzátéve még azt is, hogy valószínűleg éretlen még egy komolyabb tartós kapcsolatra...

Én megmondanám neki, hogy ahelyett, hogy vádaskodna, inkább nézzen tükörbe és onnan is jó mélyen magába...

31/F

2009. dec. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
barátnő pasija, exe tabu.. ezt a lányok szokták a legjobban tudni.. nem vagy kérszínű ribanc, énis ezt tette volna hasonló szituban, de azzal számolj h a 'barátnőd soha nem fog már vele jóban lenni'
2009. dec. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20%

Nem qrva hanem riba¤c:D

És igen az vagy

2009. dec. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!