Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarok! Mi a velemenyetek...

Magyarok! Mi a velemenyetek arrol, hogy a romaniai honfitarsaink magyar allampolgarsagot igenyelhetnek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 15:23
1 2
 1/12 Jóska Pista Sanyi ***** válasza:
49%
Szép gesztus.
2011. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem semmi rossz nincs benne, mert maga az allampolgarsag, mint jelkep igen is jar nekik. Ezzel nem elik le a magyar allamot, mert a juttatasokhoz magyar allando lakcim kell, igy nem vesznek el semmit (mert sokan ezzel jonnek, hogy ez a gond, pedig semmi sem kervenyezheto kulfoldon elo magyarkent). Mivel x orszagban elnek, ott fizetnek adot, onnan kervenyezzek a juttatasokat. Szerintem igy fair. Amugy jar nekik az allampolgarsag "eszmei" resze miatt.
2011. máj. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Szép gesztus....csak lenne, ha nem érdekből volna ez az egész.
2011. máj. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Személy szerint örülök neki. Az meg nem érdekel, hogy a sok nemzetellenes b.bsi mit fröcsög! A hátam borsódzott, amikor egy 90x éves nénit szólaltattak meg, aki Magyarnak született, majd lett román, ismét magyar, román, miközben ugyanott, egy helyen élt világ életében. És már csak arra vágyott, hogy magyarként halhasson meg...
2011. máj. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Kerdes, hogy kell-e ahhoz allampolgarsag, hogy magyarnak erezze magat, hisz elete soran, meg ha valtozott az allampolgarsaga, attol meg ugyanaz az ember maradt.
2011. máj. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Ez természetes. Ők is nemzetünk tagjai akik őrzik a magyarságot elrabolt területeinken.
2011. máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 yuda ***** válasza:
92%

Nem tudom ki, miből és milyen következtetések szerint él, de véleményem, hogy akinek legalább minimális a politikai érzéke, akkor erről ordít, hogy politikai manipulációból van, hogy a fidesz erősítse a helyzetét a következő választásokra.

Most komolyan valaki elhiszi, hogy ez nem érdekből van? Szomorú...és nagy naívság lenne!


Nem tudom emlékeztek , de a fidesz ugyanezt eljátszotta a katolikus egyházzal is anno, hogy a szavazatokat megszerezze- és most is keresi újra kit nyerhet meg helyzete erősítésére.

2011. máj. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A politikusok mindig erdekbol cselekednek. Ebbol hol egyik, hol masik reteg profital/veszit. Ez minden temaban igy van.
2011. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én - bár érintett nem vagyok, mégcsak határon túli magyar ismerősöm sincs - örülök neki.
2011. máj. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolso! Miert orulsz annak, hogy nincs hataron tuli magyar ismerosod? Az aggodok kedveert, ezt nem tartozik a politikahoz, ok nem szavazhatnak(es szerintem nem is akarnak mivel nem Magyarorszagon elnek), szoval ez nem manipulalas...senki reszerol
2011. máj. 26. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!