Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Velem van a baj, vagy nem...

Velem van a baj, vagy nem vagyunk egyformák?

Figyelt kérdés
Én nem szeretem ezeket a mai sorozatokat, mint a seherezádé, meg a Maricsúj, meg nem tudom mik.. Viszont ha barátnőim erről beszélnek, hogy mit mondott a filmben a Leo, a marinak, akkor mondom néha nekik, hogy én nem nézem ezeket a "kicsaltamegamarit" filmeket.. Akkor néha olyan kikerekedett szemmel néznek hogy, hogy-hogy?? Engem ezek a filmek nem érdekelnek.. Nagy baj ez?
2011. máj. 28. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én még tvzni se nagyon szeretek....Zenecsatorna+néha hétvégén egy-két műsor+ha másokkal nézek valamit...Kb ennyi...
2011. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Te teszed jól,hogy ezeket az ostoba sorozatokat nem nézed.
2011. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek sajàt döntése, hogy milyen izlésû filmeket néz. Ha nekik tetszik, az ne érdekeljen téged!
2011. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Seherezádé.. már a cím is egy szánalom. Én sem szeretem,dehogy baj ez,nem kötelező mindent szeretni.
2011. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem is sok csoporttársnőm nézi, engem meg abszolút hidegen hagy. A nagymamám az, aki teljesen rá van kattanva, de szegénykémnek egész nap otthon kell ülnie, nem csoda, hogy ezzel foglalja le magát.

Mindenki más, nem veled van a baj. Nem kötelező ilyen vackokat nézni. :)

2011. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel.. Szó szerint irritál... Mikor egyszer mentünk barátnőmhöz, bekapcsolták a tv-t mert ment ez a seherezádé, én meg téptem a hajam.. Ott rít a f*szi.. : D Nem tudom miért nem érdekel engem
2011. máj. 28. 20:50
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom hányadik válaszoló: Természetes hogy mindenki azt néz amit szeret :- ). :- )
2011. máj. 28. 20:55
 8/14 anonim ***** válasza:

azért nem érdekel téged, mert nem álomvilágban élsz hanem normálsi vagy!:D

engem is érdekeltek kb 14 éve skoromig, nagyanyámmal néztük. azóta már sokkal intelligensebb sorozatokat nézek, ezeket már kapsából elkapcsolom...


őket ez érdekli, emiatt viszont ne vesszetek össze. ne menj át délutánkonként, vagy mondd nekik hogy nézzék meg későnbb, rtlmoston úgyis fentvan minden. egy sorozat ne tegyen tönkre egy barátságot. beszéljetek másról, és ne említsetek sorozatokat.


és még1x hangsúlyozom, semmi gond nincs veled, hogy nem érdekel. ezek csak a népámítás kellékei...:)

2011. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Éljen az intelegencia :- ) Csak vicc volt.. Aki nézi az is lehet inteleigens
2011. máj. 28. 20:58
 10/14 A kérdező kommentje:
inteligens*
2011. máj. 28. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!