Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a videóról...

Mit gondoltok erről a videóról? Szerintem ilyen (is) az igazi barátság.

Figyelt kérdés

Erre akadtam nemrég gondoltam megosztom, tetszett mert szerintem ez egy igazi barátság:

http://www.youtube.com/watch?v=o83D9jOwTLc


2011. máj. 28. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, az igazi barát előtt akár el is sírhatod magad, és nem fog gyengének tartani.Megért, mert ismer.
2011. máj. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jézusoom.. Nem tudom, először azt hittem melegek
2011. máj. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát..végülis... igaz,hogy egy igaz barát megvigasztal és nem néz le,ha sírsz. De viszont szerintem egy igaz barát nem engedné,hogy ilyen kiszolgáltatott állapotban bárki lekamerázzon és azt feldobja a netre. Most ezt miért kellett feltenni? Mert sír valaki? Nem nagyon értem....
2011. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nekem is tetszik.

Bárcsak én is így elsírhatnám magam a barátnőm előtt és bárcsak ő is ilyen megértő lenne!

/L

2011. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!