Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiú-lány barátság, csak...

Fiú-lány barátság, csak szerintem létezik? Bővebben lent, mert nem olyan egyszerű:S

Figyelt kérdés
Szóval van a legjobb barátnőm és neki van egy barátja. Már azelőtt ismertem, hogy össze jöttek és sokat beszélgettem vele, így a legjobb barátommá vált. Nagyon fontos nekem és én is neki, és mondta, hogy soha nem volt még ilyen jó barátja. Mivel ő nem érez többet, és én sem, mert nem jön be, így szerelem soha nem alakulhat ki. Nagyon boldog vagyok, ha a barátnőmmel minden rendben van, ez sajnos mostanában nagyon nincs így. A fiú nagyon megváltozott és egyre rosszabb dolgokat csinál. Nagyon sokat beszélek vele és elmondom a véleményem és egy ideig érdekelte és meghallgatott, de mostanában nem. Kicsit olyan mintha az új barátai miatt, akik csak érdek barátok, eldobna engem és a barátnőmet, mert neki is sokat árt. Most szakítottak és én meg össze vesztem vele, mert úgy érzem, hogy kihasznált és ő meg nem volt mellettem amikor rászorultam. Sokan mondták, hogy ne foglalkozzak vele, hagyjam ott, de mivel ismerem az igazi énjét, így nem megy. Én vagyok talán az egyetlen aki ismeri milyen valójában, és mellette akarok maradni, csak annyit bánt, akaratlanul elvileg, hogy nehéz vele maradni. Nem tudom mi lenne a helyes, csak azt tudom, hogy nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni. Olyan mintha már kiskorom óta ismerném, csak ő mindig azt hiszi, hogy már többet érzek iránta pedig nem, csak a legjobb barátomat nagyon szeretem. Nem tudom miért baj ez. Szóval mit tennétek?
2011. márc. 15. 22:55
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és még annyi, hogy mindig mondja, hogy megváltozik, mert fontosak vagyunk neki, de soha nem csinálja pedig minden héten bejelenti. Azt mondta hogy először csak a bnőmnek akarja megmutatni hogy változott, aztán a többi. De amig nála erőlködik, engem elhanyagol és szerintem a változás nem azt jelenti, hogy egy embernek megmutatja, és közben a legjobb barátját meg hanyagolja, mert megértem hogy ő fontosabb, csak nekem meg rosszul esik
2011. márc. 15. 23:01
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nekem már 28 éve lány a legjobb barátom. Én fiú vagyok.
2011. márc. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem csak neked van.Nekem is van fiú barátom 2 de semmit nem érzek irántuk.ja és nem csúnyák!!
2011. márc. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
szerintem van. Nekem is van pár olyan barátom akit még ovodában ismertem meg és még mindig nagyon jó barátaim :)
2011. márc. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nyilván nem tudom ráerőszakolni, hogy többet foglalkozzon velem hiszen szerinte már ez a maximum és ő maximálisan szeret. nemtudom hogyan kéne tolerálnom a hülyeségeit amikor annyi van belőle. de hát szeretem. és jöhetnek még ilyen történetek:)
2011. márc. 16. 16:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is létezik. Nekem is vannak nagyon jó fiú barátaim.:D


14/L

2011. márc. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem 15 éve van,szval igen.
2011. márc. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!