Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy szokjak le a folyamatos...

Hogy szokjak le a folyamatos karomkodasrol?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Pl amikor azt mondanád hogy:ba**d meg azt a jó édes kur*a anyádat,mondd ezt helyette: azt a jó rodhadt pirospaprikás fűszerkeverékedet! xD

Komolyan mondom.

A szomszéd bácsi mindig ilyeneket mond.

2011. jan. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Elso,

Micsoda nyelvtoro! Azt hiszem inkabb tovabbra is karomkodik kerdezonk.


Kerdezo,

Akarhanyszor karomkodsz, buntesd meg magadat penzuleg. Ha sokat karomkodsz, meggazdagodsz, ha sikerul leszokni, szegeny leszel, de nem kell szappannal mosni ki a szadat, es lehet, tobben fogjak tarsasagodat keresni.

2011. jan. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

hát nekem ez úgy sikerült, hogy belegondoltam, hogy egy anya nem szívesen hallaná a gyermekét káromkodni, ugyanúgy Isten sem szívesen hallaná meg, hiszen a gyermeke vagyok. anyu nem mindig van ott, ahol én csúnyán beszélek, Isten viszont akkor is hallja, és bántja Őt

ha vallásos vagy, talán ez a gondolat is segít

2011. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én azt csinálom, hogy amint kicsúszik a számon indulatból valami csúnya, megállok a beszédben pár másodpercre, visszamegyek a káromkodás előtti részre, és megismétlem amit mondtam a káromkodás nélkül.


Eleinte nagyon nehéz, főleg, mert nem mindig veszi észre magát az ember, de nagyon szeretnék leszokni, és úgy érzem, egyre jobban megy!:)

2011. jan. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Phoney ***** válasza:
58%
Kérj meg valakit hogy keverjen le két iszonyatos pofont, és közben gondolj arra, hogy miért kapod. Mert ez fegyelem kérdése, semmi másé.
2011. jan. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gyakorlat. Kicsit át kell gondolni: ha káromkodok, attól jobb lesz? Milyen személynek találnak, akik ezt hallják? Ilyen vagyok? Akarom-e, hogy ilyennek lássanak?

Ha nem, akkor Milyen személy vagyok?

2011. jan. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Phoney ***** válasza:
Keress valakit, aki előtt szégyelled, aztán gondolj rá, mikor káromkodsz. Én pl az alkoholizálásról szoktam le így fiatalkoromban. (Persze nem teljesen;)
2011. jan. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a munkahelyemen lett csinálva egy egy doboz, ahova mindenkinek be kell dobni egy eurót ha káromkodik. A többiek előtt.

Amikor elfogy az összes kávépénzem, akkor kétszer is meggondolom h egy scheisse vagy egy b*zdmeg elhagyja a számat.

2011. jan. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nálunk az íjászegyesületben volt az a szabály hogyha egy 18 év alatti elött káromkodsz az tíz fekvő! bevállt. egy káromkodás után a fekvőzés közbe is születtek még extra fekvőtámaszok:D
2011. jan. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16%
A Büdös isten faszáért akarsz leszokni én jól megvagyok így is
2011. febr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!