Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ilyen hülyék az emberek? Vagy...

Ilyen hülyék az emberek? Vagy a kamionosokat nem szeretik?

Figyelt kérdés

Kamionos vagyok. Tegnap itt állt a ház előtt a kamion és takarítottam. Nyitva hagytam közbe az ajtót és nem vettem észre hogy fentről jön egy autó amikor megállt akkor észre vettem és behúztam. Erre kiszáll ilyen nagydarab csávó és elkezd pofázni mondom jó bocs. Még mondott valamit és rácsapta az ajtót a lábamra én meg mondtam h álljon le és elment. Pár hete pont jól mentem, a lámpákat is zölden kaptam el 1-2 kivétellel. Hirtelen le akart kanyarodni egy autó én meg nem engedtem és bemutatott. Nem akartam 30 tonnával a seggembe nagyot fékezni. Pont pirosat kaptunk és kiszálltam és odamentem hozzá h mit mutogat (a hangulatom is megvolt hozzá...) nem válaszolt inkább magára zárta az ajtót és rám se nézett :D. Volt még sok hasonló eset a kollégáimmal és velem is. Ilyenek az emberek vagy csak minket nem szeretnek?

30F


2011. máj. 29. 08:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
15%

Én spec. utálattal nézek rátok.., már bocsi.. Sebességhatárt nem ismerő barmok!


Le is írtad: "Pár hete pont jól mentem, a lámpákat is zölden kaptam el 1-2 kivétellel. "


Gyűlölöm a legtöbb kamionost, a gyerekemet féltve engedem és várom haza az iskolából az ilyen gyökér sofőrök miatt, mint amilyen te is vagy! És nem csak a kamionosokat hanem az összeset!

2011. máj. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%

Első, de hülye vagy...

Amit írt a lámpákról, az azt jelenti, hogy jól haladt, zöldeket fogott ki, csak néha kellett megálljon a pirosaknál...


Én meg az első féléket utálom, akik csak úgy ítélkeznek, szöveget se tudnak értelmezni, csak kötekednek a vak világba

2011. máj. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem, nem azzal van gond, hogy nem szeretik a kamionosokat. Inkább igen sokat szeretnek a vakvilágba kötekedni semmi valós ok nélkül, mert egyszerüen ilyenek
2011. máj. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
75%
Az én párom is kaminos. Ne aggódj, nem a kamionosokat nem szeretik, hanem alapból barmok az emberek! Ha nem kamionnal vagy akkor sem engednek be ha megy az irányjelződ, sem a körforgalomban, senki nem előzékeny, mindenki nyomul. Köcsög magyar mentalitás! Azt meg végképp nem értik meg amikor ilyen hatalmas súlyt húz az ember, hogy simán elédvág kisautóval és aztán csodálkozik h letolod a szarba...mert spec nem tudsz ekkorákat fékezni .
2011. máj. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Sokan tényleg nem szeretik a kamionosokat. Van egy kamionos ismerősöm, nagyon jó ember, de sok ismerősünk mikor megtudta, hogy mi a foglalkozása, másképp nézett rá meg beszólogatott neki. Vidéken nőttem fel, sokszor mentünk át biciklivel a szomszéd városba, így bőven találkoztam bunkó kamionosokkal én is, de sose általánosítottam. Mint minden szakmában, ott is vannak rendesek meg idióták, csak sokan nem tudnak a negatív példáktól elvonatkoztatni.
2011. máj. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Általában nem szeretik a kamionosokat az emberek azt vettem észre. Pl itt is Pétfürdőn napi több száz kamion suhan el, és sokszor semmit be nem tartva, árkon-bokron mindenen keresztül... Én úgy vagyok vele, hogy inkább gyalogosként nagyon figyelek, mert gondolom Nekik/Nektek is tele a puttonyotok a sok hülye megrendelővel egyebekkel.

De akkor én is haragudtam mikor a párom átment a szomszéd településre és Neki kellet a füvön menni, mert egy okostojás kamionos letúrta az útról.


Az a baj, túl nagyok a járműveitek, nehezek és sokan ugye mennek, mint a puskagolyó és általánosítanak, zavarja az embereket a tönkretett aszfalt, zaj, sebesség stb...

Na én ezért nem lennék kamionos mégha férfinek születtem volna se!

22/N

2011. máj. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
47%

Nem szeretik a kamionosokat, de igazabol Kit vagy mit szeretnek?

Az emberek tobbsegeben mar nincs tisztelet, sem egyutterzes.

Ezert ezt a munkakort nem szabad hosszabb idon at vegezni, mivel idegileg fogsz kiborulni!

2011. máj. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
72%

Szia! Én inkább félek a kamionosoktól. Mármint nem az emberektől, hanem attól, hogy sok esetben túl vannak hajszolva. Ez nyilván nem a sofőr hibája. A szomszédunk kamionos, nem attól jó ember, vagy rossz ember, hogy mi a foglalkozása. Amiket viszont mesél, felháborító. Szoros, kivitelezhetetlen határidők, nem mindig megfelelő műszaki állapotú kamionok, nagy elvárások. Szóval nem utálom Őket, de néha tartok attól, hogy épp a nagy fáradtsága miatt történik valami baj. Azt elvárni senkitől nem lehet, hogy egy ekkora autóval sitty-sutty fékezzen. Az a bar.m, aki ezt nem veszi figyelembe. Vannak páran... Az első meg... na hagyjuk... egy igazi p.r.szt, nem kell az ilyen válasszal foglalkozni. Iq nulla... szövegértés ugyancsak nulla, ahogy írták is már előttem. Felteszem nem vezet, mert akkor egyből lejött volna neki, hogy mit jelent "jól menni".


30/N

2011. máj. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
47%

"Gyűlölöm a legtöbb kamionost, a gyerekemet féltve engedem és várom haza az iskolából az ilyen gyökér sofőrök miatt, mint amilyen te is vagy"


Itt mutatkozik meg hogy te vagy a gyökér mindenki a kamionost cseszteti persze van 1-2 sofőr aki tényleg degenerált de azért mindennek van határa .Ha az a kamionos nem dolgozik te nem eszel , azt hiszitek hogy olyan egyszerű a kamionosnak mi? ameddig valaki nem tudja milyen 3-4 hetet a fülkében rohadni ne is vádaskodjon

2011. máj. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 pityke19 válasza:
53%

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:46


Már ne is haragudj te nem vagy normális :D

AZ meg látszik hogy oltári paraszt vagy legyökerezed a kérdezőt ilyen embernek mint az összes fogát kiverném

lehet hogy többet dolgozik ö mint te egész életedben te szerencsétlen .

igaza van az előttem szólónak ha a kamionos nem dolgozna te mehetnél bevásárolni te gyökér:D

Én sofőr leszek sógorom 20 éve sofőr sosem volt balesete semmi nem tudom hogy jössz te ahhoz bárkit legyökerezz

Kérdező te pedig ne foglalkozz a sok hülyével:P

2011. máj. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!