Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik egyesek a...

Miért nem szeretik egyesek a sötét bőrűeket?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy akik feketéket nem fogadják be, nem engedik közel, nem engedik a gyerekük szinessel járjanak stb. Miért ?
2011. okt. 6. 17:46
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
77%
Nem jó keverni a dolgokat! Én itt élek Londonban, ha lehetőségem van rá, mindig kerülöm az olyan helyeket, ahol feketék laknak. Bár elég nehéz elkerülni őket, mert annyian vannak, mint a nyű!
2011. okt. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
72%
Már ígyis nagy a fajkavarodás...amúgy nekem a fekákkal meg ilyenekkel nincs bajom. Pár éve én ázsiai pasit akartam de már nem így gondolom. Inkább magyart akarok. A cigányokról inkább ne is beszéljünk...a gyerekemnek olyan barátja/barátnője lesz amilyet akar de a cigánytól legyen távol.
2011. okt. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
79%
Nem a bőrszínükkel van a probléma,hanem a viselkedésükkel.
2011. okt. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
71%
nos, nyilván rossz tapasztalatokon alapszanak ezek a dolgok :/ Én nem mondom h bánnám ha a gyerekem feketével járna, sőt én is járnék feketével, de sajnos láttuk Londonban is mit műveltek és ráteszi a bélyegét a rendes emberekre is!
2011. okt. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
72%
mert neveletlenek
2011. okt. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
70%
Én nem ítélem el,nekem a férjem pl roma.Azért nem szeretik az emberek őket,mert félnek az előítéletek miatt.A romák nagyobb százaléka tisztességtelenül él,és ez rányomja a bélyegét az összes ebbe az etnikumba tartozó emberre.Mi rendesen tisztességesen élünk,ezt itt a faluba tudja is mindenki.De mondjuk ha elmegyek másik faluba/városba,ott már lehet lefognak nézni annak ellenére hogy látszik a páromon és a gyerekeimen hogy tiszták,rendesek.Ez a dolog így van,és így fog menni.Véleményem szerint rosszabb és rosszabb lesz.Annak idején engem is tiltottak a férjemtől,azóta 10 éve együtt élünk de a szüleimnek még mai napig nem bocsátottam meg.
2011. okt. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
43%

B+, te meg magyar vagy Angliában! Te is kilógsz a sorból, ez nem tűnt még fel?



Amúgy azért mert ha egy színes bőrű rosszat tesz/hülye, akkor mind rossz és hülye. De ha jót tesz, akkor ilyen napja volt, a többin még hülye marad.


A legtöbb ember előítéletes, és rasszista. Nem mondom, hogy vannak hülye romák/négerek, de ugyanúgy vannak normálisak és ugyanúgy vannak hülye magyarok, franciák, osztrákok, pedig fehérek. Engem is nagyon dühít, amikor "fú, ez fekete, ezt 3 km-re elkerüljük", de ne foglalkozz az ilyen emberekkel. És főleg ne ítélj meg senkit kinézet/bőrszín alapján!

2011. okt. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
60%
De amúgy nem tudom ebből minek is csinálunk problémát??? A színes bőrűek is rasszisták úgy, mint mi, csak ők velünk szemben; hol a probléma? Megvan az egyensúly!
2011. okt. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
32%

Én kitagadnám a gyerekem ha cigánnyal vagy bármiféle hasonlóval kezdene.


Az ember színe fehér!

2011. okt. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
71%

17:54 igazad van, volt cigány kollégám, több is

az egyik csaj kijelentette, amikor romának nevezték, hogy ő nem roma, hanem cigány, a romák segélyből élő naplopók, ő dolgozik ;)


a férfi kollégámat meg kiutálták a többiek, amikor eltűnt néhány dolog (nem a srác volt, később lebukott a hófehér tolvaj) + eleve 3* annyi meló el volt tőle várva, mivel cigány és úgyis lopja a napot...azóta külföldön dolgozik, megfizetik és leszarják milyen színű (spanyol munkahelye van, nem lóg ki a sorból bőrszínre nagyon ;))

2011. okt. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!