Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kiábrándultam az emberekből....

Kiábrándultam az emberekből. Más is érez így?

Figyelt kérdés

Annyira rossz, hogy az összes nagy barátságomból nem maradt semmi..Egy barátom sincsen.. :(

A pasik mindig csak átbasznak és kihasználnak...Egyszerűen már azt érzem, hogy nincs már olyan, hogy őszinte barátság, vagy igaz szerelem...

Annyira nem tudok már hinni az ilyesmiben, és annyira giccsesnek találom, hogy néha már a hányás kerülget...

Annyira szeretném azt hinni, hogy még találok olyan barátot az életemben, aki nem egy sz*rkeverő k*rva, de egyszerűen már semmi reményt nem érzek, hogy olyan barátot találjak egyszer, aki tényleg mindig mellettem van.

Tudom, hogy mindenféle kapcsolathoz 2 ember kell, és nagyon sok munka van benne, de egyszerűen eddig, mind baráti, mind párkapcsolatban mindig azt éreztem, hogy én kaparok csak, a másik fél meg egyáltalán nem töri magát.

Nem tudom mit csinálok rosszul, vagy mi a baj velem, de sokszor már annyira fáj, hogy nincs kihez szólnom, és már lassan "belebetegszem" ebbe az egészbe.

Június végén lesz egy éve, hogy munkát keresek, azóta sem találtam semmit, pedig vagy 200 helyre küldtem neten az önéletrajzomat, ha nem többre, személyesen is csomó helyen voltam, áruházakban, mindenhol, de semmi. Annyira kilátástalan minden, és olyan jó lenne, ha legalább 1 igaz barátom lenne, de közben meg az van bennem, hogy ilyen nem is létezik, és csak magamat áltatom, hogy egyáltalán ilyet remélek az élettől. :(


22/L


2011. máj. 30. 02:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írod, sok ember kilátástalan helyzetben van. Ilyenkor mindenki a saját boldogulásával van elfoglalva. Egy alacsony életszínvonalon tengődő népességben az emberi kapcsolatok elvesztik a fontosságukat. Te még az optimistábbak közé tartozol, ha reménykedsz egy barátság kialakulásában.

Ha gondolod, írj egy levelet.

2011. máj. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tartos, igaz baratsagok sajnos ritkan jonnek letre. Nagyon keveseknek adatik ez meg. En ugy gondolom eddig elettapasztalatom alapjan, hogy az egyetlen dolog, amiert elni erdemes az a jo csalad, semmi mas. Mert az emberek 99,5%-a erdekbarat es addig tart a kapcsolat (parkapcsolatok nagy resze is), amig a masikat tudja hasznalni vagy akkor keresi csak meg, amikor epp hasznara valik. Igazi szeretetet hosszu tavon csak a csaladtol lehet kapni, mert a baratok is csaladot alapitanak, naluk sosem leszel elso helyen. Arra kell torekedni, hogy azt az embert talald meg, akivel csaladot tudsz alapitani, akivel kolcsonos a szeretet. A baratsagokba nem erdemes sok energiat fektetni, mert ugysem hosszutavu. Csak ritka esetekben az, ott meg erzi az ember, hogy erdemes folytatni, mert nem egyoldalu.
2011. máj. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én már abban sem hiszek, hogy van olyan párkapcsolat ami teljesen őszinte, és igaz szerelmen alapul.
2011. máj. 30. 03:42
 4/14 A kérdező kommentje:
ergo akkor, hogy alapítson bárki is családot ilyen bizonytalan alapokra, ha senkiben sem lehet megbízni teljesen.
2011. máj. 30. 03:43
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Bezzeg ha 15-17 éves korodban mondtam volna, hogy nem létezik igazi barátság akkor én lettem volna a szemét mi? Ezért nem érdemes az embereknek előre elmondani mi lesz, akkor mikor még nem következik be, lesz@rják.
2011. máj. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
igen, én is így érzek. ami írtál a barátnőkről az szó szerint igaz rám. én már úgy látom, hogy az összes nő alapvetően ilyen szarkeverő, meg satöbbi. nem alkalmasak hosszú távú barátságra. az összes barátságom azért ment szét, mert mindegyik rivalizálni akart velem, felém akartak kerekedni, ek akartak nyomni. utálom a korombeli lányokat. pont most szakadt meg egy barátságom, ami régen nagyon jó volt. pasikkal is ez a szitu nálam, azzal a különbséggel, hogy ha az egyik fele át is bszott, de sokakkal nagyon jó baráti viszonyt alakítottam ki régebben. a fiú barátaim sokkal őszintébb emberek/barátok voltak, mint a lányok valaha. ők nem pletykáltak ki, nem akartak elnyomni, nem voktak kétszínűek, volt humoruk, ŐSZINTÉK voltak (!), egyszóval sokkal jobb barátok voltak na :D érdemes lenne talán neked is fiú barát, mert a nők tényleg egy vérszopó fenevadak. 22/L
2011. máj. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

7:49:"hogy az összes nő alapvetően ilyen szarkeverő"

- most ez hogy?? az "összes"-ben te is benne vagy?

Vagy mint a viccben, aki szembehajt az autósztrádán, "vigyázat ,egy örült-mondja a rádió, "egy? mind!"-gonodlja ő.


Másokat nem nagyon tudunk megváltoztatni.

Magunkat igen. Itt kell kezdeni.

2011. máj. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
most jólesik a szőrszál hasogatás komolyan? szerinted tényleg ismerem a világon élő nők 100%-át? nyilván azokról beszélek akiket volt alkalmam megismerni. idióta, te is biztos remek ember lehetsz ha ide jössz kötöszködni
2011. máj. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

előző: köszönöm, hogy elmondtad rólam a véleményed

*

"...Egyszerűen már azt érzem, hogy nincs már olyan, hogy őszinte barátság, vagy igaz szerelem..."

- Kérdező: 22 évesen ilyyen lezárt végleges ítéletet alkotni nem jó.

De sok csalódás lehet mögötte.

Felnőtt emberket nem negyon tudsz megváltoztatni.

Mégis, mit lehet tenni, hogy ez a keserűség elmúljon és a boldogság felé haladjon?

Magunkon kell kezdeni a változtatást.

2011. máj. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
*Felnőtt embereket nem nagyon
2011. máj. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!