Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért váltok ki ellenszenvet...

Miért váltok ki ellenszenvet bizonyos emberekből?

Figyelt kérdés

Ilyenkor sosem törekszem arra, hogy megbosszuljam, vagy megtoroljam ezt, általában lenyelem. De nem értem, hogy bizonyos emberek miért próbálnak folyton letörni, a földbe nyomni. Amikor sosem ártok nekik vagy mondok róluk rosszat. Max nem úgy kezelem őket mint akiket kifejezetten bírok. (nem jópofizok, stb) de. Részemről ez egy semleges helyzet.


Szóval miért?


2011. okt. 15. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, én is így vagyok. De nem tudom az okát. Max talán pont az, hogy nem játszom az agyam...

23L

2011. okt. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem játszom az agyam,de nem vagyok unszimpi szerintem. Általában én sem csípem a kőszobor embereket.
2011. okt. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos túl szép, túl okos, túl gazdag, túl tökéletes vagy, irigykednek... -.-
2011. okt. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy csúnya vagy :(
2011. okt. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem
2011. okt. 16. 01:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi nem?
2011. okt. 16. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolso
2011. okt. 16. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!