Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nőgyűlölő lettem? Elegem van...

Nőgyűlölő lettem? Elegem van belőlük.

Figyelt kérdés

Zavar, hogy a legtöbb verseng egymással minden téren. Valamelyik okosabb akar lenni a másiknál vagy szebben akar öltözni, folyton fogyókúráznak és vásárlás mániások. Van ki vétel,de nem sok. Sok helyen előnyben részesítik őket, tele van az újságos női pletykalappal. Nők folyton pletykálnak és mások életével vannak elfoglalva. Miért? Lány vagyok, 24 éves. Ha elmegyünk valahova iszogatni és meglátok egy nőt, meg tudnám ölni, de nem féltékenységből, hanem gyűlöletből. Nem tudok beilleszkedni közéjük, mert mindig a ruházattal, a sztárok életével, a főzéssel vannak elfoglalva.

Értem, hogy régen a nőket nagyon lenézték, de nem kellene ennyire isteníteni őket szerintem. Annyi dolgot reklámoznak nekik, hogy a sok hiszékeny nő meg is veszi. Zenei ízlésük is hasonló, hiszen sokan a szerelmes dalokat hallgatják szívesen. Munkahelyemen nők vesznek körül és nehezen viselem már. Sokszor leszólnak, mert valamit nem "nőiesen" fejezek ki. Sok dologra mondják, hogy nőnek ezt nem illik meg azt. Miért kell mindenkinek egyformának lennie, miért megy mindenki a tömeg után? Lehet, hogy bunkó vagyok, de nem bírom elviselni azt, hogy elvárják, hogy én is illeszkedjek be a tömeghülyítésbe. Biztos vannak normális nők, de nem körülöttem, az biztos.


2011. jún. 3. 18:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"Az zavar igazából, hogy nagyon egyforma mindenki, senkinek nincs már önálló gondolata..."


Miért? Volt valaha? Az emberek 99%-ának sose volt olyan (régen mert nem volt elég információ a véleményalkotáshoz, manapság túl sok van, csak meg kell keresni a forrást ami azt mondja amit hallani akarunk), és nem vagyok biztos benne, hogy én a kivételek közé tartozom. A legidegesítőbb az a részük komolyan hiszi, hogy márpedig van ... na én ezt a típust própálom elkerülni bármelyik nemből. Aki kilóg azt meg kinézik, emberi természet... találgatok, még nem voltál ilyen hópehely óvodában / általánosban (én igen, máig a pokol legalsó bugyrának címzem a helyet, de mindenesetre az életre nevelt).

2011. jún. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Nincs fiú testvérem, de kiskoromban fiúkkal barátkoztam inkább. Óvodában vertem a lányokat.

Sminkelem magam, nem fiúsan öltözködök, de nem istenítem magam, hogy nő vagyok, ezért ez meg az kell legyen.

Jó, hogy itt is látom, nem vagyok egyedül. Egy csaj van ismerőseim közül, aki hasonlóan gondolkodik, mint én.

2011. jún. 3. 19:36
 13/24 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, van nőies és férfias "nemi jelleg", ezek a dolgok is oda tartoznak. Van szokás és etikett is. Ez a két dolog valahol összeér. Megtanuljuk, mi a nőies és illendő viselkedés, mi az elvárás, másrészt a nőies vagy férfias csírák bennünk gyökereznek. A harmadik pedig egy általános emberi tulajdonság az alkalmazkodáson túl, a versengés, hogy bizonyos általánosan elfogadott dolgokban kitűnjünk. A nőknék jellemzően nem az motorszerelés lesz az. De bizonyos extrém esetekben akár idáig is fajulhat, hogy valaki szinte megtagadja a saját nemét.
2011. jún. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Szerintem te tök jó fej lehetsz a leírásod alapján, sajnálom h én nem ismerek ilyen nőket.

Aki lehurrog téged az meg szerintem egy gyökér! :D

2011. jún. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

én is így vagyok körülbelül, bár nem ilyen erősek az érzelmeim - nem gyűlölöm, csak megvetem az ilyeneket és fárasztanak. igyekszem minél kevesebbet érintkezni ezzel a réteggel, nem érdekel, hogy antiszociálisnak bélyegeznek, ha ez a szenny a szocium, akkor szívesen vagyok antiszoc :D szerencsére nem vagyok ilyenekkel körülvéve, de biztos, hogy a hátam mögött leszólnak, mert nem vagyok úgymond "nőies" - hát kedves egészségükre, ha olyan üres a fejük, hogy ilyesmivel foglalkoznak a szerencsétlenek valami értelmes dolog helyett...

21/L

2011. jún. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

általánosítasz. ez a legnagyobb baj.

engem, és sok más barátnőmet egyáltalán nem érdekelnek a pletykalapok, se a hülye pasizási tanácsok, smink és öltözködési tippek.

nem vagyok egy klasszik nőies nő, bár sminkelem magam, és nem zsákruhákban járok.


de kicsit nézz körül jobban, lehet, h rossz helyeken mozogsz...

2011. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

Zavar, hogy a legtöbb verseng egymással minden téren. Nők folyton pletykálnak és mások életével vannak elfoglalva. Miért?


Miért vagy elfoglalva mások életével? Ha nekik jó, hogy nyájban mozognak, akkor ez van. Nem tudsz mit csinálni, felesleges ezen idegeskedned. Te nem állsz be a sorba, a többi meg rájuk tartozik.

2011. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Tettszik amit leírtál.én férfi vok,de kb ugyanígy gondolom,csak egy kicsit ég jobban gyűlölöm őket.Igen,mindegyik a divatután megy,és mindenki a másikat majmolja.Amúgy a kérdező elírta hogy tudja hogy vannak kivételek,egyáltalán nem általánosít,miért kell lehurrogni ?
2011. jún. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Én az egyetemen találkozok sok ilyennel.

Engem is zavar, de nincs mit tenni.

Ők ilyenek sajnos... Igazából ez kicsit ilyen állatias viselkedés, hogy őt válasszák a férfiak és gyereke lehessen és tovább szaporodhasson az emberiség. Igazából tényleg észre kéne venniük, hogy ebben a társadalomban már nem erről van szó, viszont akkor meg a média és egyéb bugyuta marketinges trükkök csődbe mennének:D

Nyugodj meg és legalább a baráti körödre vigyázz, hogy ott mentesítsd magad ezektől a dolgoktól:)

2011. dec. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Jó fejnek tűnsz, és valóban, ezek EMBERI tulajdonságok, a férfiakban ezek más formában ugyanígy megvannak. A legtöbb embert -különösen a fiatalokat- én sem bírom.
2011. dec. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!