Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy a szüleitek természete miatt nem mertétek elhívni hozzátok a barátotokat/barátnőtöket? Hogyan oldottátok meg ezt a kérdést?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tisztában vagyok apám rigolyás dolgaival, de tudom kezelni.

Plusz, én mindegyik barátomat felvilágosítottam, hogy milyen, mire kell számítani. Sosem volt gond.

Ráadásul apukám hamar megértette, hogy ha törődni akar velem, akkor el kell fogadnia bizonyos dolgokat.

Ez a lányos apukáknál igen nehéz :]]]

2011. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Nem is vittem haza senkit (még barátokat sem, nemhogy párt..), míg el nem költöztem érettségi után.
2011. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Hát én se szívesen szeretek bemutatni lányokat mert akkor jönnek a kérdések meg a cukkolások :D:) 14/F
2011. jún. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!