Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találtátok meg a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találtátok meg a barátotokat/barátnőtöket?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 22:17
 1/8 zsuzsicy122 válasza:
facebook:P
2011. ápr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

a barátnőmmel elmentünke gyik délután sétálgtani( meg uygebár volt sörünk), a város szélén a lakóparkba, aztán gondolkozutnk rjata, h ki kéne hívni valakit, végül megbeszéltük, hogy az uncsitesóját, ő uyganis ott lakik a közelbe, fiu, jólnézki, sznigli, és jófej (17 éves)

ez kedden volt, vasárnap már együtt voltunk, én vagyok eddig a leghosszab kaőcsolata

L/14

2011. ápr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Mikor bujòcskàzunk mindig màshol talàljuk meg egymàst
2011. ápr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát 22:24es majdnem,majdnem de mégsem. kicsit még dolgozz a hasonló hozzászólásokon és akkor tuti lesz. ebből azért lejön h fake, de jó a kifigurázás. respect
2011. ápr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Még keresem. Remélem nem úgy jár mint a tavalyi bújócska nyertese XD

20/l

2011. ápr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lovehunteren! xD
2011. ápr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hotdogon... nem vicc, tényleg. anno nagyon sok jó barátot szedtem ott össze. és a páromat is.
2011. ápr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy focipályán ismerkedtünk meg :D
2011. ápr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!