Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Igaz, hogy Budapesten magasabb...

Igaz, hogy Budapesten magasabbak az átlagbérek?

Figyelt kérdés

Most lehetőségem nyílt hogy vidékről felutazzak Pestre lakni (rokonnál, tehát nem kell albit fizetnem meg ilyesmik). Még nem tudom hova vennének fel, de azt hallottam, hogy BP-n egy sima melós is többet keres mint vidéken, méghozzá sokkal. Ez igaz?

Vagy mik a tapasztalatok ezen a téren? Valaki járt hasonló cipőben vagy BP-n él az elmondaná a véleményét?


2011. jún. 3. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem egy összehasonlítási alapom van:

A férjem egy helyi rehab cégnél dolgozik hét órában, én pedig egy pesti székhelyűnél. Én megkapom a nyolcórás min.bért, a férjem pedig csak a hét órásat.

Viszont úgy tudom, hogy fent az árak is magasabbak nem csak a bérek.

2011. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fizetések magasabbak, elég ha megnézed a statisztikát. Az árak is magasabbak, de nem annyival, mint a fizetések, szóval a fővárosiak jobban élnek
2011. jún. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Aha, köszi, én tudok spórolni, a tesco-s leves meg gondolom ugyanannyi mint vidéken....
2011. jún. 4. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!