Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki mer, az nyer. Ilyenek...

Aki mer, az nyer. Ilyenek vagytok? Mertek kockáztatni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Én merek, mivel nem igazán vagyok az az idegeskedős típus, értsd, halál nyugodt vagyok minden helyzetben. 20n
2011. jún. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mark86


muszáj mert különben sehol sem tartanék! aki biztosra megy az egy helyben áll! persze nem kell beleugrani baromságokba,legyenek morális és ésszerűen felállított korlátok,de csinálni kell! így fejlődik az ember,ha elesek felállok és leporolom magam,nincs olyan dolog ami eltántorítana a céljaimtól,félelmet nem ismerek! :DDDD

BÁTRAN DE OKOSAN!

ja és ésszel MEG erővel!!!

2011. jún. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Márk86! Így kell ezt csinálni! :))
2011. jún. 3. 23:30
 4/9 anonim ***** válasza:

mark86


nekem mondod? :DDD

2011. jún. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mióta gyerekeim vannak, azóta már nem igazán ...
2011. jún. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajna nem :(
2011. jún. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pénzben nem merek, vagyis pl. nem tenném fel az összes pénzemet egy játékra. De tettekben igen. Ki szoktam próbálni csomó mindent, akkor is, ha bizonytalan a dolog kimenetele (legyen az munkavállalás, párkapcsolat, utazás stb.).
2011. jún. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem merek kockáztatni, félek. Így is örülök, hogy megélek, nem akarok belebukni. Ha lenne miből, akkor lehet más lenne a helyet, bátrabb lennék.
2011. jún. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

merni kell kockáztatni. néha tudom hogy teljesen hulyeség,és hogy esély sincs rá,de akkor is megprobálom...

igy sikerult 1heten belul 2x elesnem ugyanabban a kanyarban motorral xDD

2011. jún. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!