Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 16-17 éves gyerekek, mennyire...

16-17 éves gyerekek, mennyire vagytok önállóak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kifejtenéd,mire gondolsz? 17L vagyok.
2011. okt. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szoktatok-e bevásárolni egyedül, befizetni a csekkeket, főzni magatokra, mosni, szülő nélkül orvoshoz menni stb.
2011. okt. 4. 20:17
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Szinte teljesen.

Ha kell mindent megcsinálok magamnak.:)

2011. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Főzésre, takarításra, melóra gondolsz?
2011. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok.Igen,mindent megcsinálok.Bármit megfőzök ha anyunak épp nincs ideje vagy nincs itthon.Takarítani is szoktam ide mosogatástól kezdve minden beleszámít.Ilyen nagybevásárlást még ugyan nem csináltam,de simán bevállalnám.Orvoshoz általába egyedül megyek,hacsak vagy vagyok komolyabban rosszul.És te? :)
2011. okt. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is bevásárolok, hétvégén főzök, ha ruhát, vagy cipőt veszek, akkor is egyedül megyek el a plázába, befizetem a számlát, takarítok, kb ennyi:) Most nagy tanulás után unatkozásképp eszembe jutott ez a kérdés és gondoltam, megkérdezlek titeket:)
2011. okt. 4. 20:24
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

naná 1,5 honapja egyedül vok szal ha nem mosnék/főznék/takarítanék akkor mocsok lenne itthon és éhen is halnék:D az elején gond volt a mosással / annyi gomb van a gépen/ de 2 hét után megszoktam:D azért annyira nem jo a helyzet mivel mosogatni utálok szal a konyha le van zárva mert olyan kosz van... fuuu

18/f

2011. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Anyu szinte csak dolgozik, csak vasalni szokott meg mosni. ezekre nincs időm mert minden mást én csinálok a tanulás mellett

16/L

2011. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem pronléma 1 bevásárlás, kaját és meg tudom oldani magamnak, csekket befizetek, sőt, mivel nagyobbik testvérem egyetemista állandóan kell vmi papír vhonnan, APEH, önkormányzat, stb.


amikor egyszer mondtam, h mennem kell lakcímigazolást kérni, két haverom is pofára volt esve, h úristen, h csinálsz meg ilyeneket, mert ő tuti nem tudná stb :D


17/f

2011. okt. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Takarítani szoktam, de a többit nem nagyon. Persze segítek, ha szükség van rá, de a szüleim általában meg tudják oldani az ilyen dolgokat közösen, így az én segítségemre már nincs szükség.

Szerintem ez nem olyan rossz, mert így még gyereknek érezhetem magamat addig a pár évig, ami még hátravan a teljes önállóságig.

16/L

2011. okt. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!