Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyennek látjátok a jövőt,...

Milyennek látjátok a jövőt, mi lesz az emberiséggel a mi életünkben? Hol lesz mikor mi már nem leszünk? Kb 10-20-50év mulva?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Szerintem minden ugyanilyen marad. Nagyobb lesz a szegények és a gazdagok közötti határ, nagyobb lesz a szegénység.
2011. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így van, jobban ki fog éleződni a szegények és gazdagok közti viszony. A középréteg lassan el fog tűnni. A mi generációnk az utolsók közt van, ahol még át lehet lépni egyik társadalmi rangból a másikba, tanulással és vagyonnal. Majd végül ismét "eleve elrendelés" szerinti élet lesz, azaz aki szegény az szegény marad. A történelem körforgása.
2011. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal nagyobb természeti katasztrófák, több szennyezés, nagyobb lesz a szegénység, sok betegség is lesz. Kimerülnek a természeti források minden szinten.
2011. jún. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is félek a szegények és gazdagok közötti rés növekedésétől. Lesznek nagyon szegények, és nagyon gazdagok. A gazdagok irányítják a világot. A középosztály nem fog létezni.
2011. jún. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg pánikhangulat, akkorra, már nem lesznek szkeptikusok a klímaváltozást illetően, megindulnak a háborúk mindenért ami még maradt, (víz, élelem, terület, nyersanyag), elindulnak a klímamenekültek hullámai a kontinensek belsejébe, ezzel veszélyeztetve az ott élő állat és növényvilágot, valószínűleg olyanok leszünk mint a sáskák, letarolunk mindent, aztán majd ha már nem lesz mit ennünk, elpusztulunk, ez most egy igen pesszimista jövőkép volt, de adja az ég, hogy ne így legyen.
2011. jún. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek... A válaszaitok sztem jól tükrözik az egész ország véleményét is.Egyértelműen borús
2011. jún. 6. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!