Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hazajönnek a mohácsi romák...

Hazajönnek a mohácsi romák Angliából, mivel a válság miatt ugyanis ott is több cég bezár, azért nincs munkalehetőség. Hallottátok, hogy visszajönnek?

Figyelt kérdés
Pedig sok mohácsi család még a házát is eladta, hogy ki tudjon utazni Angliába.
2009. márc. 19. 11:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
38%

Ne akarok olyan dolgot csinálni, mondani, ami nem illik az oldal szabályai által felállított keretek közé...

De, ha valaki hasonlóan érez mint én, illetve hasonló a véleménye, az pontosan tudja, mire gondolok ezzel.

Aki meg nem így véli..., hát vele meg nem szeretnék vitába bocsátkozni!

2009. márc. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
64%

Miért kell kapásból mocskolódni?

Itt nem tudtak megélni,hát elmentek oda,ahol úgy gondolták majd meg fognak tudni,és nem kell itthon kérni a segélyt!Ezért még a házukat is képesek voltak feláldozni!

Te őszintén mit tettél volna?

ha kimész külföldre és megszűnik a munkád,illetve az adott esetben esélyed sincs újat találnod?

Te is inkább HAZAJÖNNÉL a rokonokhoz,a családodhoz,ahhoz amit már ismersz,mintsem kint maradj egy IDEGEN országban és várj........

2009. márc. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
78%

Ha akkor tetszett a kinti lét, annyira, h itt mindent feladtak, még a házat is, amit itt annyira szajkóztok, akkor legyen jó most is!!!

Ha folyton azt hangsúlyozzák, h ez az ország az ő hazájuk is, akkor miért menekülnek az itteni problémák elől, mi is itt próbálunk boldogulni! És nem törik össze magukat a hatóságok értünk, ha balul sül el egy külföldi kísérletünk!!!


Ez a baj!

2009. márc. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
80%
12.45-össel egyetértek!
2009. márc. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
79%
12.57-esnek: Szívemből szóltál!
2009. márc. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
77%

12:57-es vagyok!

Végre vki mellém állt, vki aki reálisan szemléli a világot!!!

2009. márc. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
56%
Nem értem, miért muszáj szidni a cigányokat??? Nem látom a különbségeket, a cigányok egyik fele szeret dolgozni, (illetve dolgozna, de a származásuk miatt hátrányba kerültek, hiába szerzik meg a szakmát/érettségit vagy diplomát), a másik fele nem akar dolgozni. A magyaroknál is ugyanez a helyzet, az egyik szeret, a másik nem szeret dolgozni. A mohácsi cigányok tettek valamit, dolgozni akartak, nem verni az asztalt segélyért. Ha így lenne, akkor külföldön is segélyen éltek volna, de nem, kaptak munkát csokoládégyárban és hűtőgépgyárban és meg tudtak élni.Csakhát nem volt szerencséjük, közbejött a válság ez van. A híradó szerint az ottani önkormányzat segíteni akar, megpróbál munkát ajánlani a dolgozni akaró cigányoknak. A dolgozó cigányokat meg lehet becsülni, szerintem, nem pedig válogatás nélkül leszidni őket, szerintem. Nyugodtan lepontozhatjátok a véleményemet.
2009. márc. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Aranyom, kint nem kapna segélyt!!!!
2009. márc. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
49%

Hallottátok már???

Magyarok hadrendbe állítják a cigókat,hogy visszafoglalják Székelyföldet...Mik a lehetőségek?

Vagy visszakapjuk Székelyföldet,...vagy Magyaroszágot...

2009. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
84%

Nyugodtan pontozzatok le, engem ez nem érdekel, nem azért vagyok itt, h a pontokkal versenyezzem...

De az azért érdekes jelenség itt, h mindenki le van pontozva.

Nevetséges!:DDD

2009. márc. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!