Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért beszélnek olyan sokat...

Miért beszélnek olyan sokat az idősek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 10:03
 1/10 eNerdzsy ***** válasza:
100%
Mert magányosak és figyelemre vágynak vagy el akarják terelni a figyelmüket a saját bajaikról.
2011. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 eNerdzsy ***** válasza:
100%
És ehhez még hozzá jön az is, hogy mivel már sok mindent tapasztaltak azt gondolhatják, hogy hasznos tanácsokkal tudnak ellátni téged.
2011. jún. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,sokan magányosak.
2011. jún. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Nekem az idősek mindig baromságokról motyognak hogy jaj kint voltam a temetőbe sírt rendbe rakni, meg olyan meleg van meg jaj, csak nyafogást hallok folyton. Szomszédom az aki normális dolgokról képes beszélni és nem fossa a szót feleslegesen.
2011. jún. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
így van, magányosak, keveset van lehetőségük beszélgetni. Na egész nap otthon lennél több éve és még interneted sem lenne, egy idő után begolyóznál.
2011. jún. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Anyum még csak 46 éves, de folyamatosan beszél. Mondja maga elé, amit éppen csinál, megdícséri magát, és amíg nincs új inger, az előző mondatot ismételgeti. Kegyetlenül idegesítő, de hiába szólok rá. Aztán csodálkozik, hogy nem szeretek otthon lenni...
2011. jún. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ők sem egyformák. Az szomszéd nénit nagy ívben kerülöm, mert mindig csak kíváncsiskodik, ráadásul irdatlan nagy hülyeségeket beszél és a hangja is idegesítő. Viszont a kertszomszéd bácsit nagyon szeretem, tapintatos, segítőkész, és az igazi hagyományos vidéki nyugalommal tölt el a stílusa és amikor lehív minket néha a borospincéjébe borozgatni közben elmeséli, hogy elültetett hány tő paradicsomot, és hány mázsa fát "rendűt" télre... Van még egy harmadik szomszéd is (nagy a telek) ők fiatalok két neveletlen gyereket nevelnek. hát én "aszondom" inkább öt szomszéd bácsi...
2011. jún. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy miért beszélnek olyan sokat a nők.

Nem minden idős beszél sokat, ahogy nem is minden nő locsog egész nap.

Spec. én állandóan tudnék beszélni, pedig 24 évesen még nem vagyok idős.

2011. jún. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mert sokan magányosak, és amikor találnak valakit, akihez beszélhetnek, akkor kihasználják a lehetőséget.


nekem van egy nagyon tuti szomszéd bácsim, aki arról szokott mesélni, h milyen volt régen a környék, ahol most élünk. nem rég költöztem ide, és érdekel a helytörténet :D

ő még akkor költözött ide, mikor építették a lakótelepet.


a szószátyár időseket én sem bírom, kerülöm őket.

2011. jún. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Okok:


1. Mert már megtanultak annyi év alatt jól fogalmazni, ezért élvezik is a szavak áradatát.


2. Sok élményük is van, tehát van mit elmeseélni.


3. Már nem olyan gátlásosak, mint fiatalon.

2018. okt. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!