Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi értelme van az olyan...

Mi értelme van az olyan kérdéseknek, ahol azt feszegetik, hogy az anyukák, miért becézgetik az ennivalót, italt, tejet, vagy beszélnek többes számban?

Figyelt kérdés
Lassan már az embereknek saját döntésük sincs mert még a vad idegenek is meg akarják mondani mit lehet és mit nem mert sérti a szemüket? Nem kell meglátni és kész, ez azért már elég durva!
2011. jún. 29. 23:08
 1/9 anonim válasza:
61%
szerintem meg a te kérdésed a durva...
2011. jún. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
És most neked ez miért is olyan fontos?
2011. jún. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Őket a becézés idegesíti, téged meg az, hogy erről kérdést írnak ki. Engem meg az, hogy te még erről is képes vagy kérdést kiírni. Amúgy a "nem kell meglátni" elvedet magadon is alkalmazhatnád. Ne lásd meg az olyan kérdést, ami zavar.
2011. jún. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Na tényleg, a te kérdésednek sincs sok értelme...

Azon háborogsz, hogy mások miért háborognak azon, ami neked természetes.

2011. jún. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

En nem akartam valaszolni ra, csak a valaszokra voltam kivancsi, de felment bennem a pumpa, amikor valaki azt irta, hogy "Mert már szültek, ők már csak anyák, megszúntek értelmes, gondolkodó embernek lenni"

Kellemes, ertelmes vitakba szivesen belemegyek, a veszekedest kerulom, de azt nem turom, ha sertegetnek!

2011. jún. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nincs semmi értelme. De a semmiségekből van a legnagyobb vita :) Lehet ezt élvezi aki kiír ilyen kérdést! De szerintem ennél a kérdésnél is menni fog a buli :))
2011. jún. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne sértődj meg, de a te kérdésednek is kábé ugyanannyi értelme van. -.-"
2011. jún. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem ez az első olyan kérdés ezen az oldalon aminek nincs értelme mégis elég sokan válaszoltatok! A kulturált válaszokat köszönöm, komolyan érdekelt.
2011. jún. 29. 23:36
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

Amúgy én sem értem,hogy miért ez a kiakadás,hogy ki hogy beszél a gyerekről vagy a hozzá kapcsolódó dolgokról.Nekem ahogy éppen jól esik,úgy mondom a mondandómat.

Van,hogy iszit mondok,az itóka vagy víz helyett,de van mikor kimondom rendesen.A férjemnek néha többes számban beszélek az aznap történt dolgokról,de van,hogy egyes számban.

Ez most a trendi...és mindig is lesz valami,ami trendi lesz.Ki fogja nőni a világ!

2011. jún. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!