Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy legyek "menő"? Hogy...

Hogy legyek "menő"? Hogy legyen több barátom?

Figyelt kérdés

Minden barátnőmnek rengetek barátja van még rajtam kívül...De nekem csak ők vannak... Ők azt mondják hogy facebook-on ismerik meg őket... De az milyen már hogy csak ráírok úgy hogy azt sem tudom ki az... Meg hogy lesznek olyan jóba, hgy mikor találkoznak akkor megölelik egymást. Én ezt nem értem... csak én vagyok ilyen Lúzer?? :O Segítsetek lécci!! :'( Hogy legyek menőőbb? Hogy öltözzek vagy mit csináljak?? Ez befolyásolja a barát dolgot?? Vagy nem?? Én ugy érzem, hogy divatosan öltözök... Úgy ahogy a barátnőim!!! Mit tegyek? Hogy ismerkedjek? Hogy beszéljek az emberekkel??

12/L


2011. jún. 7. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nem az a lényeg,h hány barátnőd van! Hanem,h kikre számíthatsz igazán! Annak is örülj,ha legalább egy olyan barátod van, aki meghallgat, akinek mindent elmondhatsz és fordítva. Facebookon tök hülyeség barátot szerezni, mert az max egy álbarátnő. Szerintem inkább sportolj valamit, vagy járj táncra, valamilyen közösségbe, ahol új barátokat szerezhetsz, szerintem az sokkal jobb lenne. :) 18/L
2011. jún. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem veled van a baj. Az ilyenekből lesznek általában az utcaszéli lányok. Ráadásul csak 12 vagy az talán még nem az a kor, bár manapság :)
2011. jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy még. Nem kell utànozni a baràtnõidet. Tudod az ilyen baràtsàgok mind megszakadnak egy idõ utàn. Legyen egy igazi baràtnõd, akivel mindent megosztatok egymàs között. Nem kell mindig a hóbortos divatot követni, hidd el, ha egyedi maradsz, azt majd egy idõ mùlva meg fogod köszönni magadnak és még lehet a baràtnõid is irigyelni fognak.
2011. jún. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezen én is átestem... De hidd el, jobb ha az embernek van kevés jó barátja, mintha lenne sok, akikben nem tudsz megbízni. Nem az a fontos, hogy menő legyél, hanem hogy legyen, akinek mindent elmonhatsz, akit szeretsz, akivel megértitek egymást. Majd rá fogsz erre jönni magadtól is, nekem is mondhatták volna ezt 12 éves koromban... Most összesen 3 barátom van. És nem vagyok egyedül. Mindenben számíthatunk egymásra, és ez nekem fontosabb, minthogy jóba legyek az egész világgal :)
2011. jún. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Minden barátnőmnek rengetek barátja van még rajtam kívül...De nekem csak ők vannak.


Vegyük most egy barátnődet ezek közül. Lehet, hogy ő meg azon agyal, hogy te honnan szerezted a többi barátnődet. Inkább örülj, hogy vannak egyáltalán barátaid! Ha van sok ismerősöd, akikkel néha elcseveghetsz, az semmit nem ér olyankor, amikor szükséged van valakire és hirtelen egyikük se ér rá valamiért.

2011. jún. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Legyen egy barátnőd aki kitesz 100at nekem sem volt soha sok barátom midig csak 1-2 de azok épp elegek voltak.
2011. jún. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Az nem fontos, hogy hány barátod van. Az a lényeg, hogy olyan barátod legyen, akire számíthatsz.

Tudod jobb 1 igaz barát, mint 10 látszat barát.

És hidd el, ez annyira igaz. :( :(

2011. jún. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát egyrészt szerintem a FB nem barátkozásra való, hanem arra, hogy akik már barátok, ismerősök, azok ott is tudják tartani a kapcsolatot.

Másrészt pedig felesleges azon versengeni, hogy kinek hány barátnője van. Nem ez számít, bár tudom, ennyi idősen ez mindennél fontosabbnak tűnhet.

Inkább azokkal az emberekkel foglalkozz, akikkel a legjobban megértitek egymást, velük alakíts ki szoros barátságot. Legyél velük szemben érdeklődő, türelmes, hallgasd meg őket. Csak ne az jöjjön le rólad, hogy próbálsz jópofizni, mert hamar feltűnik, ha valaki nem önmagát adja, és azt általában kinevetik a háta mögött.

Amúgy meg ennyi idősen még szinte bárhol lehet új barátokat szerezni. Képzeld, én az egyik barátnőmet 19 évesen egy nőgyógyásznál ismertem meg :) Nagyon fura szituáció volt, ültem a váróban, és leült mellém egy kb. velem egykorú lány, és elkezdett velem beszélgetni, először kicsit furán is néztem rá, mert nem szoktam csak úgy idegenekkel szóba elegyedni, mármint nem ennyire. De tök jófej csajnak tűnt, meg olyan közvetlen volt, hogy a fél órás várakozás alatt nagyon jól eldumáltunk, aztán a végén még azt is megbeszéltük, hogy majd elmegyünk együtt valahova. Így barátkoztunk össze, ennek már öt éve, és azóta is jóban vagyunk, pedig már mindketten más városban lakunk.

Szóval ha szeretnél új barátokat találni, akkor legyél közvetlen, kezdeményezz beszélgetést, ha kedves vagy nem fognak lerázni, legalább is a legtöbben.

2011. jún. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Próbálj a barátnőid ismerőseivel haverkodni.... ne benyalj nekik, csak próbálj meg szép lassan közeledni!!! Nekem is van egy ilyen haverom aki olyan mint te... alig van ismerőse, nekem meg van krvasok... és midnig mondom neki h kezdjen el beszélgetni velük stb... én az ő osztálytársaival már együtt járok bulizni meg stb, haverom meg mindig itthon gubbaszt hiába hívom... legyél kicsit közvetlenebb csak ne vidd túlzásba!
2011. jún. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 MERCEDESBENZ válasza:
Szerintem szard le mit gondolnak mások figyeld meg ha a pasid majd dob aakkk nem akarsz társaságba lenni de ez csak 1 példa én am sem szeretek sok baráttal lenni nekem van3 és nekem az bőven elég neked is legyen ennyi elég !!
2011. jún. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!