Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gáz, ha nem a valós városom...

Gáz, ha nem a valós városom van megjelölve facebookon lakóhelyként? Olyan ciki, hogy falun lakom. Mi lesz ha mások megszólnak ezért?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 09:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

:-D


A közeli ismerőseid úgyis tudják hol laksz, a többiek meg le vannak sz@rva.



A válaszom: IGEN, GÁZ!

2011. jún. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%

Nekem se a falu van kiírva :D

SZerintem nem gáz..meg nem kell mindenkinek tudnia hol lakok...

2011. jún. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell egyáltalán kiírni a lakóhelyet?

Amúgy bocsi, de elég szánalmasnak tartom, ha valaki ilyen miatt hazudik, hogy mi lesz, ha megszólják.

Ismeretlenek lesz*rják, megszólni csak az ismerőseid fognak, hogy miért hazudozol, talán szégyelled őket.

2011. jún. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
92%
Ilyen megfontolásból gáz. Ráadásul az ismerőseid szerintem még ki is nevetnek, amiért valótlanságot írsz. Ciki falun lakni? Miért?
2011. jún. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mégis ki előtt ciki? Az ismerőseid úgyis tudják, hogy hol laksz, nem? Akkor meg ki előtt ciki?
2011. jún. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 eNerdzsy ***** válasza:
89%

Csodálom, hogy egy ilyen szégyenteljes dolgot még ide is kiírtál, hogy falun laksz.


Én még mindig nem tértem magamhoz.


Ha pedig még mások is beszólnak, hogy "Tudom ám, hogy te nem is vagy városi, csak játszod az agyad!"


Én a helyedben legalábbis elvonulnék remetének vagy favágónak állnék Alaszkában mert azért lássuk be, hogy ilyen szégyennel nem lehet tovább együtt élni.

2011. jún. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 napietus ***** válasza:
54%
nem az ciki, hogy falun vagy, hanem ez a viselkedés. de ez nagyon...én is falun lakom, a házunk árából így ahogy van 4 városi lakást lehetne venni. most akkor miért is ciki?
2011. jún. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%

Utolsó most mi van?? :D

Én atól nem érezném magam menőnek, hogy több pénzem van mint egy városinak ( ami monjduk általánosítás is), egyszerűen izgibb városban lakni...nekem legalább is.

De én azért nem ízt írom ki, hanm , mert nem kell mindent tudni. Pl. családi állapotom házas...

2011. jún. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Gáz.
2011. jún. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 napietus ***** válasza:

a lakcímet én sem írom ki, nem is szabad, veszélyes, mert sokan rossz szándékkal gyűjtik ezeket az adatokat. de a várost ki lehet, az nem gond.


és azért írtam amit, mert sok emberben abszolút helytelenül van kisebbségi komplexus azért, mert falun laknak. sok eber meg ok nélkül nagyképű azért, mert van egy 52 nm-es városi lakása (többek között az ilyenek miatt van ez a kérdezőben is). szóval csak azért írtam le, hogy pusztán a lakóhely nem ok sem arra, hogy valaki menőnek, sem arra, hogy másodrendűnek érezze magát.

2011. jún. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!