Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szülinapomra mit kérjek?

Szülinapomra mit kérjek?

Figyelt kérdés
12 éves leszek és kutyát szeretnék de anyu meg apu nem akar venni.
2011. jún. 8. 17:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy kutya nagy felelősség és elég nagy kiadás, majdnem annyi, mint még egy családtagot eltartani.

Azon kívül olyasmit kérj, amire szükséged van. De ha magadtól semmi nem jut eszedbe, akkor inkább pénzt kérj és tedd el, mert ha valamire szükséged lenne, eszedbe jutna.

Jó könyvek, néhány új ruha, esetleg egy zenelejátszó kütyü. Túl nagy összegben szerintem nem kéne gondolkodni, egy 12 évesnek nem kell még laptop meg hiperszuper ájfón, stb. Szerintem. :D

2011. jún. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Egy kutya tényleg nagy felelősség. Etetni, foglalkozni- játszani vele, oltásokat beadatni neki, ha beteg orvoshoz cipelni ...


Kérj egy szép karórát, egy jó könyvet, rucit, esetleg hajvasalót.. ilyenek :)

2011. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

ha mindenképp isállatot szeretnél, szerintem megpróbálkozhatsz valami hallal, teknőssel hörcsöggel. ezek is felelősséggel járnak, gondozni kell őket. lehet hogy azért nem szeretnének kutyust venni neked, mert attól félnek hogy megunod és rájuk marad a sétáltatás, etetés, stb. egy kisebb állattal esetleg megmutathatod, hogy érett lennél egy komoylabb kihívást jelentő állathoz is.

másik részről, lehet hogy télleg az anyagiak miatt nem szeretnének kutyust. vagy a lakás/ház miatt. sok oka lehet:)

2011. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem is kell venni a kutyust, adnék én ingyen is.. max az oltások, a kajája és egyéb dolgokra kellenek költségek hosszútávon, és egy kutyát nem csak pár évre veszi magához az ember. Felelősség, de ha a hely adott, akkor beszéljetek róla. (Nem tudom, mi a pontos oka.)


Ezen túl meg Te tudod, hogy mire van szükséged... Kisállatnak a teknőc vagy tengerimalac nem rossz amúgy, ha mindenképp valami kis szeretgetnivalót szeretnél. :)


Boldog szülinapot így előre is! :)

2011. jún. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

kedves első

ne te mond meg hogy milyen nagy felelőség egy kutya és képzeld állandóan pénz kapok és már nem tudom mit vegyek már kb 40 ezrem van ja és laptopom van nem ilyen hiperszuper gép

2011. jún. 8. 19:44
 6/17 A kérdező kommentje:

kedves második

nem szeretem a könyveket egy csomó rucim van

2011. jún. 8. 19:44
 7/17 A kérdező kommentje:

kedves harmadik

halat állandóan tisztítani kell!

hörcsögöm meg már van

2011. jún. 8. 19:46
 8/17 A kérdező kommentje:

kedves negyedik

te legalább normálisan válaszoltál!!!! köszi!!!!

2011. jún. 8. 19:47
 9/17 anonim ***** válasza:

Meglepett a letámadó reagálásod az elsőre. Nem tűnt bántónak, de a tied annál inkább.

Lehet nem kellene semmit se kapjál akkor, hiszen úgy tűnik mindened megvan,már magad sem tudod mit szeretnél. Képzelheted a szüleid mit agyalhatnak ezen, hogy minek örülnél, mert úgy tűnik igen jó vagy szelektálásból. Vagy az érdeklődési köröd szűk még.

Úgy érzem, kezdessz dühös lenni, mert te nem örülnél semmi másnak, csak a kutyának. Tudod az ember sajnos nem kapja mindig meg amit nagyon akar, és mielőbb megtanulja, annál jobban jár később, mikor felnőtt lesz, mert ott érik aztán a nagy pofonok.

Remélem kitalálnak valami olyat neked, aminek igazán fogsz örülni !

Legyen szép szülinapod !

2011. jún. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

kedves ötödik

nagyon igazad van csak már tényleg dühös vagyok anyuék annyira hogy mit vegyenek de már engem is idegesít!

és köszi

2011. jún. 8. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!