Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szülinapomra mit kérjek?

Szülinapomra mit kérjek?

Figyelt kérdés
12 éves leszek és kutyát szeretnék de anyu meg apu nem akar venni.
2011. jún. 8. 17:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Eszembejutott egy jó. Kérd meg, hogy a hétvégén menjetek el egy vidámparkba, vagy élményfürdőbe.
2011. jún. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

kedves hatodik

jó lenne a vidámpark csak hogy devecseriek vagyunk és a vidámpark kicsit messze van és hétvégén apa dolgozik

az élmény fürdő is jó lenne de azt majd júliusban megyek

2011. jún. 8. 20:09
 13/17 anonim ***** válasza:
Akkor mondjuk csinálj egy kis házibulit a barátaiddal, hátha abba belemennek a szülők.
2011. jún. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Kedves kérdező, én vagyok a harmadik, aki a halat javasolta.

sokat kell tisztítani?

nah képzeld, van kutyám. minden nap össze kell szedni utána a szart, etetni kell, sétáltatni, tanítani.

én nem letámadtalak, hanem ötletet adtam, hogy esetleg mit kérj.

de ebből a halat tisztítani kell megszólalásodból szerintem neked nem való kutya, mert a kezdeti fellángolás után, az első nehézségnél tényleg a szüleidre maradna szerencsétlen.

üdv.

2011. jún. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

kedves nyolcadik aki a harmadik

rohadj meg és ne is irj ilyet

2011. jún. 8. 20:45
 16/17 anonim válasza:
75%
Pff...még jó, hogy nem vagy elkényeztetve.. Mellesleg attól, hogy a gyakorikérdések névtelen, és nem derül ki, még nem kell idegen embereknek, akik csak tanácsot akarnak adni, ilyeneket írni, hogy "rohadj meg"...Egyébként meg próbáld meg azt, hogy többet segítesz otthon a háztartásban, mert akkor látják rajtad, hogy van arra szabadidőd, hogy tudj még egy kutyussal is foglalkozni. A hörcsögödet te takarítod? Ha nem, akkor szokj rá arra is. Szóval az a lényeg, hogy látszódjon rajtad, hogy felelősséget tudsz vállalni az állatodért. Szerintem ne kérj semmit szülinapodra, mert sokkal jobb lesz meglepődni azon, hogy mit kapsz! Üdv
2011. jún. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

én a szüleid helyében egy szájkosarat vennék neked, mert leendő 12 éves létedre elég szépen leordítasz másokat, akik csak tudatni akarják veled, hogy mivel jár egy kutya.


Jaa, és egy kis szeretetet meg kedvességet javasolnék neked a kívánságlistára, csak kár hogy azt pénzen nem lehet megvenni, hiába van már 40 ezred, plusz laptopod...!!!

2011. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!