Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hagyjam magam továbbra is...

Hagyjam magam továbbra is kihasználni, vagy mit csináljak szegénnyel szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm.Egy időben a legjobb volt,és én mindent megtettem érte ha bajban volt (sokszor volt bajban) mindig segítettem neki,és mindent odadobtam érte,azért hogy neki jó legyen.Aztán néhány hónapja megoldódott az egyik (a fő) problémája,megint jöhetett oda ahova akkor csak 4 év emlékeiben juthatott el,vagy az én beszámolóimból.A lánynak megvan szinte mindene,csak szülei nincsenek.Vagyis vannak,de nem törődnek vele ahogy kéne és szinte egész nap egyedül van otthon magába roskadva.Vagy a barátaival,de mi nem lehetünk az anyja/apja,és az igaziak sem tudnának szerintem mit tenni már,14 éves a lány,elkéstek,már nem engedné magához közel őket,én is nehezen jutottam el oda,hogy megtudjam amit tudok.Szóval mikor megoldódott a problémája engem "Félredobott" és megint a régi barátaival lett nagyon jóba olyanokkal akiket előtte utált,vagy akikkel csak nem nagyon tartotta a kapcsolatot.És mások előtt,főleg azok előtt akik fontosak nekem,folyton leégetett,cikizett és tőlem kérdezték hogy biztos a barátom?,mert nem úgy néz ki...pedig egymás közt,vagy ha baj volt még mindig normális volt,bár közel nem úgy viszonyult hozzám,ahogy előtte.Azt hittem nem veszi észre,sokszor vesztem össze vele ez miatt is,és akkor azt hajtotta "legyek megint én a sz*r" és hogy "mindig engem bántanak" és folytonos berögzése volt hogy senki nem szereti,nem törődik vele,pedig szinte minden ember aki csak ismeri...na ma kiderült,hogy nem csak úgy jön le a dolog,mert direkt csinálja,és utál engem.És van egy másik barátnője aki régebben volt a legjobb,és aki most is a legjobb,és rá mindenen megsértődik (rám is) és ma beszélgettünk,és ez ma derült ki.Nyáron is hetente legalább 2szer találkozok vele ezentúl,mert ugyan oda járunk,de az a baj,hogy annyira sajnálom...amikor naponta órákat sír át,és szinte csak én vagyok mellette (bár mostanában nem igazán olyan mint régen) és nem merem "magára hagyni" és annyira fáj hogy ezt csinálja velem de nem tudom mit csináljak,mert tovább nem akarom tűrni,és bár megérti mi a bajom nem foglalkozok vele,nem érdekli.Azt hiszem szüksége van rám mert vannak dolgok amiket csak én tudok,és muszáj...de ha utál...?

mit csináljak szerintetek?


13/L


2011. jún. 9. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért kéne hagynod hogy kihasználjon?

Ha nem bánod, leírom, hogy mi történt velem.

Volt egy barátnőm.. Ő volt az egyetlen. Mindent elmondott nekem, amiket másnak nem mondott el. Elég szar helyzetben van/volt és én mindig meghallgattam és próbáltam neki segíteni. Aztán nagy hirtelen új barátnőt szerzett és sülve főve vele volt, hozzám meg még csak nem is szólt. Mások mondják, hogy hülye vagyok, hogy emiatt megharagudtam rá.

De mondom mégis miért? Mert rájöttem, hogy kihasznált? Azóta nem beszéltem vele, és nem is szólt hozzám. Ő ráadásul tudta, hogy magányosnak érzem magam és félek, hogy egyedül maradok, ugyanis mondtam is neki. De ott hagyott a sza*ban.

Ameddig a barátnőm volt, mindig számíthatott rám, de most már nem az, és felőlem szét is sírhatja a fejét. Azt csinál amit akar. Lesza*om, hogy milyen szomorú. Bmeg nekem is vannak gondjaim..


A te helyzeted azért rosszabb, mert ő sérteget, leégetett stb. is téged. Akkor miről is beszélünk? Hagyd a francba, és ne foglalkozz vele többet.

Én elhiszem, hogy vannak gondjai, de TE is ember vagy, és nem vagy felelős senkiért. Érted?

2011. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy sajnálod, de egy ilyen nem igazi barát (nem nem az) nem éri meg, hogy neked csökkenjen az önbecsülésed, amikor te segítettél neki egyedül, és semmi rosszat nem csináltál.
2011. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!