Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A mai tinilányoknak azért van...

A mai tinilányoknak azért van az egojuk a holdon mert állandóan nyalnak egymásnak facebookon?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
igen :D és akkor kedvencem: 'olyan gyönyörű vagy *.*' 'dehogyis -.-' fuuujj. ocsmány vagyok. ' :D ehhez képest 100+ képük fent van :D
2011. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert először hiúak, utána feszbukolnak.
2011. jún. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
ja igen . de nem csak a facebookon.mindenhol.egyfolytában.én is tinilány vagyok, kemény hárman vagyunk két barátnőmmel azok a lányok, akik nem ilyenek a suliban. teljesen el vagyunk különülve a sulis közösségtől, és kb lesz@rjuk az ilyen hülyepcsákat .
2011. jún. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Utolsó


Tehát rajtatok kívül mindenki hülyepitsa, az egojuk a holdon, csak ti hárman nem vagytok olyanok, mert ti nem vagytok hülyepitsák és szerények vagytok mint az ibolya.

Így kell értenem, :)

2011. jún. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Nem. Hanem azért nyalnak egymásnak a fb-on, mert az egojuk az Holdon van...

Hogy ez miért van így, az már más kérdés. Nagyon kinyílt a lányok csipája a mai világban, ez biztos. Már nem apácákat nevelnek, akiknek legfőbb életéljuk, hogy hűek legyenek imádott férjükhöz és végezzék a házimunkát, hanem karrierista beképzelteket. Ami fenn van, az megy lenn is. A kis tinilányok tudják, hogy már nem parancsol nekik semmi, azt hiszik, bármit megtehetnek. A szüleik ellátják őket pénzzel, mással nemigen, ők meg magukra vesznek egy olyan életstílust, ami Amerikából jön hozzánk és a különböző médiumok által közvetítődik. Végtelenül arrogáns, beképzelt majom a legtöbb. Természetesen nem az összes, hanem a legtöbb. Ismerek nagyon értékes lányokat is, de a legtöbb korombeli elképesztően el van telve magától, azt hiszi, minden fiút táncoltathat, mindent megvesz, amire apuci pénzt ad és qrvára megsértődik, ha valaki beszól nekik. Pl. elképesztő "bandaháborúkat" vívnak ezek az agyatlan pıcsák fb-on.

Nagyrészt ezt a feminista mozgalomnak köszönhetjük. Nem vitatom a nők egyenlő jogait, én is nonszensznek tartom, hogy ilyen kevés női hivatalnok, politikus van például. Valószínűleg kevesebb lenne a háború, kiegyensúlyozottabb lenne a világ. De azt hiszem, a feminista mozgalomnak nem ez volt a célja. Az a baj vele, hogy nem egyenlő jogokat biztosított a nőknek, hanem férfiakká igyekszik tenni őket. A karrierépítés, az olimpián indulás, a feszített munka mindig is férfidolgok voltak és lesznek. Egy nőnek nincs olyan fizikuma, se problémamegoldó képessége, mint egy férfinak, mi meg nem tudunk gyereket szülni. Ezzel nincs semmi probléma, arra kéne végre rájönni, hogy különböző célokra specializálódtunk, és nem kell lenézni a házimunkákat és más női elfoglaltságokat.


A kérdésre visszatérve: elmondom amúgy neked, hogy ezek a legjobb barátnők, akik egymásnak nyalnak fb-on, egymást utáló hiénákká válnak, ha mondjuk összekapnak egy fiún vagy egy ruhán. Egyszerűen sekélyesek, nem fejlődött ki agyuk, se valódi érzéseik, nem tudják, mit jelent a barátság, vagy a tisztelet az idősek, valamint maguk iránt. Ezek selejtek. Remélem, az élet során lemorzsolódnak. Engem is hihetetlenül irritál az önimádó kis osztálytársam, aki állandóan selypít meg teszi-veszi magát, készíti a portfóliókat, amiket 5000 seggnyalója kommentál, nyálas, idióta idézeteket ír ki és közben kiírja, hogy "jajj, nincs önbizalmam". Legszívesebben leönteném benzinnel és felgyújtanám. De nem nagyon lehet velük mit tenni, túl sok hülyét győznek meg a sekélyes személyiségükkel.

2011. jún. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
jaaaa, én is azt birom amikor felrak magáról 100 db csücsöritős meg seggkitolós képet aztán alárja "dee csúnya vagyok" stb stb...kicsit sem átlátszó h azért írja ki h dicsérjék "jajj dehogyis vagy" bla bla....szánalmas, de az is szánalmas aki ilyeneknek még teszi is a szépet....én simán aláírnám hogy "igen, tényleg csúnya vagy" :D
2011. jún. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez akkor vicces, amikor a két csaj egymás háta mögött utálják egymást.
2011. jún. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az tetszik, amikor egymást kibeszélik a hátuk mögött, utána nyalják a másik se@gét face-en, hogy ilyen meg olyan jó barátnők leszünk, örökké. Pff...:P
2011. jún. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meg ugye "SZERIII :d" .... óh, igaz is... ezt "x"-szel szokás írni.
2011. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a mai tinik (főleg a lányok) teljesen facebook-életűek és órákat lógnak a facebookon. Nem csak a lányok! Újabban már a fiúk is...
2011. jún. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!