Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem tudok rendet tenni magamba...

Nem tudok rendet tenni magamban. Valakivel szeretnék beszélni, aki semmit nem tud rólam, de mégis tanáccsal látna el a későbbiekben?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
igen.
2011. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben olyan problémáid vannak, amiben egy 21 éves "fiatalka", hívő, de nem vallásos lány tudhat segíteni, írj nyugodtan! :)
2011. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kérdezhetsz
2011. jún. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A környékeden kell,hogy legyen pszichológus,akihez ingyen elmehetsz(TB alapú) csak annyi,hogy megbeszélsz egy időpontot és mindenben segít neked,olyan tanácsot ad,amit használni is tudsz és még azt is elmondja,hogy hogy és mikor tudod használni...én is így voltam,február óta járok és mindig hatalmas vigyorral az arcomon jövök ki tőle..mindig van 1-2 olyan mondata,amitől erőt érzek a folytatáshoz...

20/L

2011. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is.
2011. jún. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!