Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen környezet...

Andi177 kérdése:

Szerintetek milyen környezet Újpest (IV-ik kerület)? És Budafok a XII-ik kerület?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, Újpest melyik része. Van szép kertváros is, de van gettós rész is. Mondjuk annyira nem súlyos semelyik, mint a belváros rosszabb környékei. És az egész szép, levegős környék.
2011. jún. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. jún. 13. 17:06
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Az én tapasztalataim alapján Újpest elég proli hely. Lepusztult panelekből és lepusztult falusi kinézetű kertes házakból áll, ráadásul messze van a belvárostól. Volt "szerencsém" egy évet ott élni, addig utáltam Budapestet, most viszont a VI. kerületben lakom és itt mindent imádok.
2011. jún. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Budafokon egyszer voltam, jobban bejött, mint Újpest, csak onnan még tovább tart a belvárosba tömegközlekedni.
2011. jún. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Budafok, XXII-ik kerulet.
2011. júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!