Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy kell fiatalosan viselkedn...

Hogy kell fiatalosan viselkedni? (16/L)

Figyelt kérdés
csak 16 éves vagyok, és az a gondom hogy nem tudom teljesen elengedni magam, lazítani, képtelen vagyon hangosan örülni dolgoknak, elmenni buliba és táncolni, fiúkról beszélgetni. Olyan hülyének érzem magam akkor. Pedig jó lenne, mert az új osztályomban kb mindenki olyen lesz..valahogy öregnek érzem magam belül.
2011. jún. 15. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
.DDDDD !Ezt nekem kellene megkérdeznem tőled. Egyelőre ne foglalkozz vele, majd a társaság megteszi a hatását és akkor majd te is felengedsz.Csak ne légy visszahúzódó, elzárkózó, mert ha nyitottabb vagy könnyebben is befogadnak majd maguk közé.
2011. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ugyanigy vagyok, és bocs a off-ért, de kiváncsi vagyok a köv. válaszokra.

20/L

2011. jún. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ahha!!! Én is így voltam kb! Vége volt a 8.-nak, "húúú majd mi lesz velem,stb,stb..." Ahogy átkerültem, akármilyen hihetetlen, de eléggé jól elvagyok mindenkivel, elhívnak bulizni,stb... Elején kicsit szokatlan lesz a buli, de tuti szeretni fogod ;) 17/L
2011. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hagyd a francba a problémádat;

szerintem a lényeg az, hogy tök normális vagy, normális értékeket kaptál otthon valószínűleg és ez az általános picsogás, ami megy körülötted, ez rohadtul taszíthat.

majd meglesz neked is a társaságod.

én 40 éves vagyok, szeretek plázákban vásárolni, van pár kedvenc butikom, bár ócska minőségűnek tartok minden göncöt ezekből, de gyakran elvarázsol egy színvilág vagy egy fazon, és azt igenis onnan veszem meg.

szűk csöves farmerben járok és fiatalos tunikákban, de a könyökhajlatos táskától kiráz a hideg őszintén szólva, és az égbe rúgnám az összes kis macát, aki ilyenekkel libeg, és közben azt hiszik, hogy ez a követendő trend.

bocs, ha sérült valaki általam :)

2011. jún. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

utolsó 40 éves jó arc vagy

a könyökhajlatos táskák tényleg borzalmasak, én pingvintáskának hívom őket, mert úgy totyognak vele, mint a pingvinek. csak az a baj, hogy nehéz másmilyet szerezni manapság.


Kérdező, örülj neki, hogy nem vagy a tökunalmas tucattinédzser. Fogsz találni magadhoz valókat, ne félj. Ha az osztályodban nem, keress más ifjúsági közösséget. De ne változz meg senki kedvéért, vagy azért, hogy az elvárásoknak megfelelj.

2011. jún. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!