Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem lehet felnőttként...

Miért nem lehet felnőttként viselkedni? Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy jó barátomnak, kölcsönadtam 10.000 ft-ot. Tudom, hogy szarban van, éppen kirúgták, elromlott mindkét autója, ami neki munkaeszköz lenne. Adtam volna többet is, de nekem sem volt miből. Ő már felnőtt, 35 éves, én még csak a felnőtté válás küszöbét taposom, mégis úgy érzem sokkal normálisabban viselkedem. Ez volt 3 hete, azóta mindig kitűzött egy napot, amikor jön a pénzzel. Mondtam neki, hogy ne törje magát ezért, ráér még pár hetet.

Tegnap megkértem, hogy jöjjön át, a segítségét kértem egy dologban. Mondta, hogy persze, jön. Ma többször hívtam, semmi életjel. Előtte gyakran beszéltünk, felhívott, most mintha bujkálna. Még esélyem sincs elmondani, hogy nem a pénz miatt kerestem, hanem tényleg szükségem van a segítségére. Mit csináljak?


2011. máj. 26. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Válogasd meg jobban a "barátaid".
2011. máj. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Akkor kûldj neki egy sms-t amiben leìrod burkoltam, hogy miért van rà szûkséged, ha kicsông a telefonja és "csak" nem veszi fel, akkor az sms-bôl megérti, hogy mi van, aztàn onnan màr rajta mùlik a dolog, hogy hogyan kerûl elô hirtelen, jajj nem volt nàlam a telom stb szôveggel.

Vagy, ha tudod hol lakik (feltételezem) akkor menj el hozzà, vagy kérj meg valakit aki felhìvja neked, hàtha màsnak vàlaszol...Ennyijutott eszembe hirtelen. Amùgy màs nem tudna segìteni?

2011. máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztosan azért "bùjkàl" mert szégyelli, hogy nem tudja neked a pénzedet megadni.

Hàtha talàlsz màst is aki tud segiteni, amire szükséged van.

2011. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Felhívta a páromat, (együtt dolgoztak) hogy sajnos ma már nem tud átjönni, fáradt. Nagyon ideges vagyok, hogy nem engem hívott, és tuti hogy soha többé nem adok egy forintot se senkinek. Csak a családnak.

Köszi a válaszokat.

2011. máj. 26. 18:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Hajjaj! A családdal még talán jobban is kell vigyázni ilyen téren! :-/
2011. máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!