Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok, kinek volt már balhéja...

Lányok, kinek volt már balhéja roma csajjal? Igaz, hogy elég agresszívak és erősek?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam és itt is olvastam, hogy jól verekednek és erősek nagyon. Érdekelne, hogy végződött a balhétok, ki nyerte pl a a bunyót és mik lettek a következményei.

2011. jún. 19. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem nem igaz csak annak nagy a szaja aki esetleg ult mar bortonbe vagy esetleg volt rendorokkel dolga .nah azokkal tenyleg nem erdemes ki kezdeni .ez szemelytol fugg.vannak elmaradiak de vannak kulturaltabbak is.
2011. jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tetro ***** válasza:
37%
a roma csajok agresszívek és erősek? a svédek meg visszahuzodóa meg törékenyek? az amerikaik meg mind kövérek, a olaszok mind igazi állatok az ágyban, az arabok meg terroristák...
2011. jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez igaz,láttam ahogy verekednek (fodrász iskolába jártam 1000 diákból 800 lány)aki nem szimpi vagy esetleg a rokonát sértette vagy más egyéb gondja van vele akkor azt ki hívta a Penny Market parkolójába és kezdődött a műsor,persze aki a normális csajok közül beválalta,de azért a nem cigókat sem kell félteni van is pár videóm :D verrék ütötték egy mást rendesen de volt hogy roma csaj adta fel a bunyót.
2011. júl. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Komoly lehetett az a suli. Fiú vagy, vagy lány? Szivesen megnézném azokat a videokat, már láttam párat és nagyon tetszettek! :) Igen, néha nyernek a magyar lányok is, de a többségében sajnos a cigány csaj nyer.
2011. júl. 24. 12:01
 5/7 anonim válasza:
100%
Összesen annyival erősebbek hogy ők nem beszélik be maguknak hogy a másik erősebb csak mennek...Hogy ez bátorság vagy ostobaság-e azt döntsd el te...
2011. aug. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy sokkal nagyobb az önbizalmuk ha verekedésről vagy szkanderről van szó!
2011. aug. 17. 06:52
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

tetro:


találó a neved: sötét. Találkozz egyszer össze egy cigány(lánnyal), akire éppen csak rá mertél nézni. Majd nem recitálod a "jogvédő" mantrákat, hogy így előítélet, meg úgy diszkrimináció..(Más kárán tanul az okos.)

2011. nov. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!