Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Érdekelne hogy a cigányok...

Érdekelne hogy a cigányok miért gondolkodnak így? Főleg cigányok válaszát várom

Figyelt kérdés

Na szóval egyre égetőbb téma lett ez a cigánykérdés.

Érdekelne hogy mit szoltok a kialakult helyzetről?


Hogy viselitek hogy ilyen lett a helyzet, és szerintetek jogos -e hogy a magyarok elég előítéletessek a cigányokkal szemben?


Tudom hogy vannak olyan cigányok akiknek sikerült alkalmazkodni a magyar szokásokhoz, azoknak elég kínos téma ez, hogy mindig ez jön fel, viszont engem ez érdekelne


Főleg cigányok válaszát várom, jah és előítéletes válaszadók kíméljenek


2011. jún. 19. 23:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
45%
kérdésedben a válaszod
2011. jún. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
14%

Hány éves vagy kérdező?


36N

cigány

2011. jún. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
39%

Én kimondottan kedvelem a cigányokat, amíg normális életet élnek, és lehet velük beszélgetni. A kötekedést, verekedést, lopást pedig nemcsak náluk nem szeretem, hanem senkinél sem.


25/N

2011. jún. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
32 és magyar, tudom sokaknak elég kínos ez a téma bocsi, de tényleg, hogy viszonyultok ahhoz hogy ez a helyzet kialakult? Előítéletesnek találjátok a magyarokat? vagy tulajdonképpen mi a probléma?
2011. jún. 19. 23:46
 5/23 A kérdező kommentje:

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:46


Nekem sincs bajom velük, viszont látom hogy sokaknak van. Kíváncsi vagyok a másik oldalra is, hogy a cigányok mit gondolnak erről...

2011. jún. 19. 23:51
 6/23 anonim ***** válasza:
Igen, későn vettem észre, hogy főleg cigányok válaszát várod. Én sem vagyok az, mint kiderült a válaszomból. Viszont érdeklődve várom én is az érintettek válaszát. 25/N
2011. jún. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
30%

Nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél.

Egyébként meg ezt a témát már ezerszer kitárgyalták itt.

2011. jún. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
23%
Nem unjátok még? Van 600000000000 ilyen kérdés
2011. jún. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

nem! én még nem olvastam egyet se!

kíváncsi vagyok! aki nem akar nem válaszol, nem kötelező:)

2011. jún. 20. 00:03
 10/23 anonim ***** válasza:
51%
nekem nem előítéleteim vannak a cigányokkal, nem vagyok rasszista. a problémát látom, azt a szellemi züllést amit a kisebbség azon csoportjaiban tapasztalunk akik tanulatlanok, értelmileg és érzelmileg visszamaradottak, cselekedeteik etikátlanok, és bűnözésből élnek. nincs lehetőségük kitörni,de a lényeg, abba az élethelyzetbe ahova születtek, szociálizálódtak, ez fel sem merül bennük! ez nem faji kérdés. ha a szülő a létminimum szintjét adja át gyerekének, vajmi kevés kultúrállatsággal abból nem fog jó kisülni a következő generációban sem! ez a probléma, ezt kell megoldani. ki erőszakot akar, ki oktatást, de nem sok eredmény született eddig az biztos.. a politikai elit meg bizonyára örül a széthúzásnak, és hogy a nép addig sem törődik mással míg ez a hatalmas probléma lefoglalja a közvéleményt. csak tudnám mit ér el a nemzet ha "mocskos cigányozik" az interneten, attól még nem váltják meg a világot.
2011. jún. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!