Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Érdekelne hogy a cigányok...

Érdekelne hogy a cigányok miért gondolkodnak így? Főleg cigányok válaszát várom

Figyelt kérdés

Na szóval egyre égetőbb téma lett ez a cigánykérdés.

Érdekelne hogy mit szoltok a kialakult helyzetről?


Hogy viselitek hogy ilyen lett a helyzet, és szerintetek jogos -e hogy a magyarok elég előítéletessek a cigányokkal szemben?


Tudom hogy vannak olyan cigányok akiknek sikerült alkalmazkodni a magyar szokásokhoz, azoknak elég kínos téma ez, hogy mindig ez jön fel, viszont engem ez érdekelne


Főleg cigányok válaszát várom, jah és előítéletes válaszadók kíméljenek


2011. jún. 19. 23:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
*kultúráltsággal
2011. jún. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Úgy látszik hogy egy válasz sem érkezik cigóktól. Bár mondjuk a szamuráj kardjaik értelmesebb válaszokat tudnának adni amiért embereket szúrnak le mint az orkok.
2011. jún. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy "Akiktől" a választ várod, nem áll módjukban, hogy internetezzenek.
2011. jún. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
100%

Én nem vagyok cigány,de megvan a véleményem a cigányokról!

Magyarországon nagyon sok a cigánybűnözés,és ezt nem lehet elviselni!Rengeteg cigányt látok,akik az utcán ütögetik,köpködik a magyar gyerekeket,és ez felháborító!

A Magyarok is tehetnek,arról,hogy ennyi cigány van itt,mivel régen kellett az olcsó munkaerő,és behozták a cigányokat,mivel azt gondolták,hogy így olcsó munkaerőt kapnak.NA DE most már ott tartunk,hogy rengeteg cigány nem dolgozik,kapják a segélyt,amit a becsületesen dolgozó emberektől vonnak le,emellett a nemdolgozó cigányok többsége balhézik,verekszik,lop,csal,hazudik,annak ellenére,hogy kapják a segélyt,mivel egy nemdolgozó cigány családba szülnek 20 gyereket,akik ugyan olyanok lesznek mint a szüleik,így már 22 nem dolgozó,bűnöző,semmirekellő cigánnyal több lesz Magyarországon.

Magyarország én így szeretlek!:(

2011. jún. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
na jó. a tényeket én is le tudom írni.. meg minden ember 100x még. meg sajnálkozni. szidni. de ez nem változtat semmit. akkor üljetek még 100 évet rajta!
2011. jún. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

utolsó!

Én csak egyszerűen kíváncsi vagyok. Nem néztem meg a többi ilyen témájú fórumot, aki nem akar válaszolni, az ne tenye és kész.

Viszont szerintem egy cigány egy internetezhet, élhet normálissan, lehet hogy én se jönnék a farkasok közé a helyükbe.:)

2011. jún. 20. 05:22
 17/23 anonim ***** válasza:
57%
Én bírnám ha a farkasok közelébe mennének, akkor nem lenne belölük ennyi.
2011. jún. 20. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

Hogy van-e előítélet? A következő kérdést én tettem fel, rengeteg válasz érkezett rá, ha gondolod, olvass bele.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. jún. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

7:21!

Ez nagyon durva!

2011. jún. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Esetleg lemehetnél egy putrisorra és kérdezősködhetnél (gyanítom, hogy nem élnéd túl).

Nem internetlehetőségük nincs, hanem analfabéták azért nem válaszolnak.

2011. jún. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!