Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeged miért ilyen fejletlen...

Szeged miért ilyen fejletlen és lepukkant és Kecskemét miért ilyen fejlett és modern?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 09:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
és Szegeden most épül az ELI lézerközpont ha nem tudod mi az nézz utána! 10 év alatt 2x annyi bevételt fog generálni a városnak mint a ti Mercedes gyáratok és a tudományra mindig lesz kereslet!
2011. nov. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Annyira szánalmas utolsó, hogy egyik magyar szidja a másikat csak azért, mert másik városban lakik.

Látjátok ezért tartunk itt. Cigányokat meg meglehet nézni.

2011. nov. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
47%

múlt hétvégén voltam Kecsón. Hát egyáltalán nem fejlett és modern. Sőt, tiszta retek az egész.

Szeged jobb...


Üdv, egy budapesti

2011. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

19.55-nek

Komolyan azt hiszed, hogy egy lézerközpont több bevételt hoz, mint egy évi több mint 100.000 prémiumkategóriás autót legyártó, 2500 embernek munkát adó gyár? Már a Daimler-Benz, és a beszállító által befizetett iparűzési adó is a többszöröse az ELI bevételeinek, csak hogy a többiről ne is beszéljek...

2012. jan. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
hajrá kecskemét! én nem itt élek de de mindkét helyen voltam és kecskemét már fokokkal leelőzi lásd tömegközlekedés: a világon itt van a legtöbb mercedes buetech h. busz és még sok más is
2014. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 BmobBalint01 válasza:
Szeretem kecsót, de azért ne röhögtess. Attól hogy van bluetecetek attól nem lesz jobb semmi, nálunk meg Ikarus-Skoda trolibol van a legtöbb, ja meg Swing szeged ami igaz hogy nem favorit de akkor is, Kecskemét ahogy észrevettem jobban le van maradva ez tájt. Most megyek egy hétre kecsora, hát azt se tudom mit kezdjek magammal annyi ideig.
2016. okt. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!