Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen kétszinűek a...

Miért ilyen kétszinűek a csajok egymással szemben? Féltékenyek egymásra?

Figyelt kérdés

Na heló

Gimibe járok jővőre leszek negyedikes. A suliba kb 300 lány tanul, ebből van egy néhány aki nagyon jól néz ki. Tavaly átjött a suliba egy csaj, aki nagyon nagyon szép lány, modellkedik. A lány osztálytársaim pedig ott fikázták persze nem merték a szemébe mondani... Csak a háta mögött ku**rvázták le, meg hogy milyen csúnya csak sminkeli magát meg ilyesmik...

Az a lány aki eddig a legnépszerűbb volt a fiúk körében, már nem lett hirtelen olyan népszerű mert ugye átiratkozott hozzánk ez a modell csaj. Szerintem nagyon féltékeny lehetett hogy már nem vele foglalkozik mindeni, és beszólogatott ennek a lánynak hogy Nézd már hogy rázza itt magát?? Szóval vágjátok mindenki ezt a szegény lányt fikázta, volt aki utána szólt, de a lányok nagyrésze nem mert utána szólni, és nem mondta a szemébe a dolgokat hanem csak a háta mögött magyarázott rólla.

Aztán mit látok?? Felmegyek Facebookra, és látom hogy azok az osztálytársaim akik lek**urvázták nem rég a háta mögött ezt a lányt, írnak a képe alá hogy Milyen szép vagy! Meg hasonlók. Most akkor észrevették osztálytársaim hogy nyomába se érhetnek és emiatt meghajolnak előtte, és dícsérik hogy mennyire szép? Vagy csak egyszerűen kétszinűek?? Tuti hogy nem lettek hirtelen jóba vele, mert azóta is ott magyaráznak rólla a háta mögött, de facebookon meg írkálják neki a kommentárokat, lemerném fogadni hogy neten keresztül még haverkodni is próbálnak vele... Aztán az a lány aki beszólt neki hogy 'Hogy rázza itt magát', kedveli facebookon a kiírásait. Szóval ez is fura.

Én ezt a lányt egyébként ismerem, régen felvettem msnre, beszéltünk néhányszor, nekem tetszett de nem volt sok esélyem nálla, másabb kaliberű csávókkal szokott mászkálni (nem azért mintha én egy csira lennék, csak na értitek :D ) Szóval elég jóba vagyok vele, sokszor beszélünk azóta is, és aminap azt modnja nekem hogy a baráti köre teljesen megváltozott.Kérdezgetem miért, mi történt?? Azt mondja befúrta magát oda egy ku**rva és teljesen kifordítja magából az embereket... Megkérdeztem ki az és jött a válasz. Szóval az aki egy ku**rva és csak kifordítja magából az embereket, az a lány akit én gyerek korom óta ismerek, csak ő ezt nem tudta hogy én ismerem...Szóval nagyba ott áradozik rajta, hogy mekkora egy kur**va meg miatta változtak meg az emberek a baráti körében. Persze ennek semmi valóságalapja nincs! Én ismerem ezt a lányt, és egyáltalán nem ku**rva, csak nagyon szép...16 éves, de már kinéz egy 18 -19 évesnek, nagyon céltudatos felelősségteljes lány... Most lehetséges hogy csak azért kurv**ázza le a lány (aki modellkedik és átjött tavaly a mi sulinkba) azt a másikat (akit én gyerek korom óta ismerek), mert megijedt hogy a baráti körében már nem ő lesz a központ, nem vele foglalkozik majd mindneki, nem rólla fog áradozni mindenki?? Hiszen az a lány (akit gyerekkorom óta ismerek) legalább olyan szép mint az a lány aki modellkedik, sőt ennek a lánynak még jobb tulajdonságai is vannak belsőleg. Vagyis akkor ő is csak megijedt hogy valaki a helyébe lép, és ezért talál ki ilyet hogy mindenkit kifordít magából az a másik lány, és tökre megváltozott mindenki a baráti körében? Mert emiatt ki is verte a balhét, szinészkedett egy sort a barátinak hogy ne foglalkozzanak azzal az új lánnyal mert teljesen kifordítja őket...

Én ilyenkor nagyon nagyot csalódtam abban a lányban (aki modellkedik) mert eddig őt fikázta mindenki a suliba, azonban már ő is másokat fikáz. Talán ő is fél hogy valaki más lép a helyébe...vagy nem tudom.

Remélem lehetett érteni. Nem az volt a célom hogy sok fa**szságot összehordjak, csak tegnap beszéltem erről egy haverommal és azt mondja az ő sulijába is van ilyen eset, nektek erről mi a véleményetek??

Jaa egyébként próbáltam megmagyarázni a lánynak (aki modellkedik) hogy szerintem te csak féltékeny vagy félsz hogy egy hozád hasonló szép lány a helyedbe fog lépni, hiszen ritkák az ilyen tipusú lányok mint ti... (Azért csak kiállok a másik lány mellett akit már gyerek korom óta ismerek.) De ott elpattant a húr, elkezdett nekem magyarázni elég bunkó stílusban, végülis sok értelmeset nem mondott... Szóval rájöttem, hogy soha nem szabad elmondani a véleményedet ilyen esetekben, mert úgy sem fogják beismerni hogy csak féltékenységből aljaskodnak, féltékenységből kétszinűsködnek egymással a csajok.

18/f


2011. jún. 20. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fú b+ inkább iszok egy sört!
2011. jún. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez általában azoknál a csajoknál mindig így van, akiknek nincs teljesen rendben az önbizalma és a világképe (ez minden tini csajra igaz), és a szülei nem őszinteségre és kedvességre nevelték.

Nagyon kevés lány van, aki középiskola alatt nem ilyen. És sokan felnőttként is ilyenek maradnak.

Én lányként nagy ívben kerülöm az ilyen lányokat. De valamiért a legtöbb fiú képes ezt tolerálni. Szóval megpróbálhatod te is tolerálni ezt, főleg ha csak ilyen lányokat ismersz, vagy pedig más ismeretségi kört kell keresned..

2011. jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van a lányok közt egy csoport, akinél igen, jellemző a rivalizálás. Na, őket kerülöm messziről, mert ha egymással ilyen kétszínűek, velem is azok lehetnek.

Aztán ott vannak a normálisabbak (persze lehet, hogy a többségnek fel is kell nőni addig), akik elfogadják egymást a hibáival együtt, befogadják az ismeretlent, ahogy idővel megismerik. Mindkét oldalán voltam a helyzetnek: voltam az új lány, aki az égből pottyant ide, aztán beilleszkedtem, kaptam egy új szobatársat, akire senki nem számított, de egy héttel később már együtt ittunk. Igen, így is lehet csinálni.

2011. jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát ezt sokkal rövidebben is letudtad volna írni.

na mindegy én a feléig elolvastam. kétszínűek és féltékenyek ennyi az egész. mindenhol ez megy.

2011. jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!