Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az emberek miért kétszinűek?

Az emberek miért kétszinűek?

Figyelt kérdés

Szóval én ezt nem értem.11.-es vagyok,az o.társaim a lányok nagyon kétszinűek.Pl : nekem mondja xy szidja a másik csajt,utána meg oda hozzá nyalni a valagát,meg jópofizik a szemébe mikor háta mögött kibeszéli.Én meg megmondom kerek perec mi van aztán ezért vagyk szar .

Nektek tapasztalatok?


2011. márc. 8. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem az a tapasztalatom, hogy minden osztályban akad egy olyan rendes ember, mint te, akit emiatt kiközösítenek. Ezt viseld el és hozzád hasonló barátokat keress.
2011. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Szerintem lehet hülyén hangzik, de ez a túlélés egyik formája...ill. hogy ne maradjon az ember magányos...így el akarja fogadtatni magát minden emberrel de ez neki a hátulütője ez az én szerény magányvéleményem
2011. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenki meri felvállalni saját magát, igy nem is következetes. Továbbá van egy közmondás: "érdek nélkül nincs barátság" ami az élet igazsága szerint nagyon is így van és az, hogy "mondj igazat, betörik a fejed". Senki nem kiváncsi a saját hibáíra és ezért nem is viseli el, ha a fejére, vagy a szemére vetik. Ha hallgatsz és figyelsz bölcsebb leszel. Ha valaki nem igen beszél csak a többiek viselkedését figyeli nagyon hamar megtanulja kiismerni az embereket és később jól is tud bánni velük, ami igen nagy hasznára lesz. Ugyanis az embereket gyengeségeik ismeretében lehet irányítani. Ez nem mindenkinek adatik meg, de meg lehet tanulni. A legjobb védelmi rendszer az alakoskodók, gerinctelenek és kétszínűek táborával szemben.
2011. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
engem egyáltalán nem közösitenek ki.Nekem mondja el mindenki,hogy másról mit gondol és ezért kérdezem :)
2011. márc. 8. 19:31
 5/12 anonim ***** válasza:

Rólad meg biztos azt gondolják, hogy milyen vagy már, veled mindenki kibeszél mindenkit. xD

Amúgy érdek nélkül semmi sincs a világban. Ha másnem azért érdekből, hogy legyezgesd a saját hiúságodat, hogy milyen rendes és tisztességes vagy.

2011. márc. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szóval arról van szó,hogy Mari odajön hozzám,hogy szerinte mennyire ronda Piri és aztán ir neki fb-on hogy gyönyörű vagy.Ez kiakaszt.
2011. márc. 8. 19:38
 7/12 anonim válasza:
Jobb ha hozzászoksz,ilyen az élet!De neked nem kell ilyennek lenned!!:D
2011. márc. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Anyám is beszél valakivel miután lerakja a telefont utána meg szidja.
2011. márc. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha valakivel beszélgetsz, akkor nem szabad hazudni. De az igazat meg nem kell mindjárt kimondani.

Pl: beszélgetsz egy sántával. Nem hazudhatod, hogy nem is sánta. Viszont beszélhetsz arról, hogy de jó bringája van. Ugye érted amiről beszélek.

2011. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hmm.. és te elmondod az illetőnek, hogy amit rád bíz információt, azt tovább mondod x-nek mert úgy tartod igazságosnak? Ha te is csak kedvesen meghallgatod, aztán kibeszéled, ugyanúgy beleillesz a helyi morálba. Ha nem így van, furcsállom, hogy még nem közösítettek ki..
2011. márc. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!