Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki mondjuk fent van iwiwen...

Aki mondjuk fent van iwiwen vagy facebookon és van kapcsolata az miért nem úgy állítja be hogy nincs?

Figyelt kérdés

Ez most lehet hogy hülye kérdés vagy hülyének néztek de nem értem hogy ha egyszer kapcsolatban van akkor miért nem azt állítja be.Sok olyat is láttam akinek fennt van a kutyája macskája és egy képet nem tesz fel a párjáról,most nem azt mondom hogy az egész családi naplót tegye fel :)de azért ha már barátnők anyu,apu,gyerekek fent vannak,akkor nem tudom hogy miért nem lehet a párunkról is!

Tudom nyilván olyanok is vannak akik megkérik hogy ne tegye fel őket!

Arról nem is beszélve hogy ennek láttán hogy nincs bejelölve hogy kapcsolatban és kép sincs fennt még zaklatóknak is kiteszi magát,jó úgy is de azért így szerintem sokan nem mernek írni egy olyannak!


2011. jún. 21. 11:59
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Bocsánat a kérdésben hiba van!

Miért úgy állítja be hogy nincs?

2011. jún. 21. 11:59
 2/21 anonim ***** válasza:

Nekem úgy van beállítva, hogy "kapcsolatban". nem tudom más hogy van vele:D

Biztos szégyelli...

2011. jún. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
én pl.sehogy se állítom be. Senkinek semmi köze hozá. Aki a barátom az úgyis tudja. aki meg nem,azt vissza se igazolom.
2011. jún. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
83%
csatlakozom az előttem szolohoz..tudják hogy van valakim de nincs beállitva se ez se az..sőőtt kép is csak egy van rolam,miért tegyem fel minden pillanatom,állandoan jönnek vele hogy tegyek több képet
2011. jún. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
Én kb 2 éve nem jártam iwiwen, facebook nem érdekel, sem egyik másik közösségi oldal sem. Eredeti nevet, és hiteles adatokat, képeket megadni elég veszélyes dolog, másrészt szerintem senkinek semmi köze hozzá, hogy épp kapcsolatba nvagyok-e vagy sem. Akinek kell, az úgyis tud róla. Butaság nagy feneket keríteni az ilyen közösségi oldalaknak véleményem szerint.
2011. jún. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy újat mondok, de sokan társkeresésre használják a közösségi oldalakat... vagy éppen összevesztek...
2011. jún. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se ezeken az oldalakon kellene az őszinteség mintaszobrává válni. Eleve sok lehetőség van az adatokkal való visszaélésre, a "bevallásnak" nem itt a helye.
2011. jún. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs beallitva,kep sincs fennt a ferjemrol egy sem.nem zaklatnak mert csak az ismeroseimmel tartom a kapcsolatot.
2011. jún. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs kiírva, hogy kapcsolatban vagyok, mert tök les.zarom, hogy mi van a közösségi oldalakon.;)
2011. jún. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
én azt utálom hogy azt írja ki házas és nem is. Csak elvoltak jegyezve kiírta mindkettő hogy házas, felraktak esküvői próbaképeket. Az ember tényleg azt hitte volt esküvő, aztán előtte 1 hónappal lemondták és szakítottak.
2011. jún. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!