Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Depis időszakomban (2 év) nem...

Depis időszakomban (2 év) nem voltam túl kedves egy számomra fontos személlyel, s tudom, csalódott bennem (mondta). Helyre lehet hozni az ilyet?

Figyelt kérdés
Helyrehozhatom ezt valahogy? Megváltoztam meg minden-tényleg megváltoztam, mert egy nehéz időszakból jöttem ki (depi meg mindenkiről azt hittem, hogy utál meg ilyenek-beleértve őt is), de a régi dolgokat nem lehet kitörölni. Párszor undok voltam, meg nem foglalkoztam vele nagyon, ő viszont szerette volna ha jóban vagyunk és barátkozunk. Nagyon bánt, mintha nem ugyanaz az ember lettem volna akkor, magam sem értem a dolgot és haragszom magamra. Mit tegyek, sok az a 2 év, ugye, ahhoz, hogy helyre lehessen hozni?
2011. jún. 21. 22:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem tettem hozzá, hogy már elkezdtem helyrehozni a dolgot, csak nem tudom, mennyire lehet, lehetünk-e olyan jóban, mintha "semmi" sem történt volna. Persze nem várom el tőle, hogy mindent elfelejtsen, csak hogy ha lehet, lépjünk túl rajta..
2011. jún. 21. 22:54
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy mennyire lehet helyrehozni, az nagyban függ az illetőtől is. Mondj el neki mindent őszintén, azt is, hogy mennyire bánt ez a dolog. Szerintem meg fog érteni. Sok sikert!
2011. jún. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy nagyon rendes személyről van szó, részben ezért is bánt a dolog, meg félek hülyének néz ha elmondom mi volt a viselkedésem oka-a depi, meg hogy szakítottam a fiúmmal, azt hittem utálnak az emberekő is, meg ilyenek, nem tudom hogy mondom el neki ezeket. De ha alkalom adódik, remélem lesz bátorságom elmondani, köszi!
2011. jún. 21. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!