Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gimis bankett miről szól?

Gimis bankett miről szól?

Figyelt kérdés
Pénteken lesz egy étterem félében a vacsi, olyan 8-9 fele szerintem, mert az érettségi záró 7-or lesz... de nem tudom, hogy most ott mi lesz? Elvielg vmi dj féle jön, jó nem olyan gondolom, h keveri ott a lemezeket, csak vmi zenét csinál... de akkor ez most ilyen buliféle?:D Bocsi ha h.lye kérdés, de még sosem csináltam ilyet és nem tudom milyen.. meg azért kéne terveznem, hogy kocsival menjek-e vagy azért itt szokás-e inni stb:)
2011. jún. 22. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
ja hát igen, az nagyjából az ivászatról fog szólni :D
2011. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
A bankettnek az a lényege, hogy nagyon berúgsz a tanáraiddal és letegeződsz, majd összejössz azzal az osztálytársaddal/nőddel, aki négy/hat/nyolc éven keresztül nagyon bejött, de eddig egyikőtök sem mert lépni, merthogy "házinyúlra nem lövünk".
2011. jún. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Nekünk múlt pénteken volt.

Arról szólt, hogy 8-tól volt kaja, a meghívott tanárok ettek stb. aztán 9-10 körül hazamennek, mivel érettségi után vagytok, haverkodtok, beszélgettek velük, esetleg elmeséltek olyan történeteket, amelyeket most már lehet, egy-kettővel még le is tegeződtök.

Mi következő nap mentünk 2 napos "záró-osztálykirándulásra" biciklivel (ez nem egy elterjedt dolog, de nálunk mindenki szeretett volna tartani egy ilyet), szóval a buli behalt éjfél körül, de amúgy normál esetben eltart hajnalig is és persze felszabadultságban és örömben (na meg mivel utoljára van együtt az osztály) szokás is valamennyit inni (kinek mennyi az annyi). :D

2011. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

"összejössz azzal az osztálytársaddal/nőddel, aki négy/hat/nyolc éven keresztül nagyon bejött, de eddig egyikőtök sem mert lépni, merthogy "házinyúlra nem lövünk""

Ez sem egy rossz ötlet! ;) :D

2011. jún. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben, meggyőztetek:D Nem megyek én akkor kocsival, h.lye lennék:) megbántam már azt is, hogy a sulis szerenádra azzal mentem, mert nem szólt senki, hogy utána mennek be együtt a központba
2011. jún. 22. 23:25
 6/10 anonim ***** válasza:
nagyjából semmiről. mi leültünk kajáltunk ittunk aztán hazamentünk.
2011. jún. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sztem attól függ, milyen közösségbe/gimibe jársz. Nálunk a bankettnek a kifejezett bankett része az volt, hogy mi, az osztály plusz a tanárok, akiket meghívtunk (és akik oda is tolták a képüket :P), elmentünk egy étterembe, ahol kicsit iszogattunk, beszélgettünk, nosztalgiáztunk, ekkor tudták meg a cinkesebb sztorikat a tanárok... ja, és mivel egy ismerősünk családjának arab éttermében voltunk, volt kis hastáncbemutató is volt... ja, meg akkor volt vmi focis cucc is, azt is néztük...

utána meg, amikor már a társaság már nem nagyon volt szomja, voltak, akik továbbálltak bulizni...

2011. jún. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát az osztályt ismerve már az érettségi záróra is részegen mennek:P Hát én is mennék szívesen utána bulizni, de hát ha a suliból megyünk, egy csomó cuccal, kp-tól messze lakok, nincs busz, nincs ruhám meg ilyenek:)
2011. jún. 23. 00:08
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Kaja, pia és szex. Nálunk ez volt.
2011. jún. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ivászathoz minek bankett? Marhaság, jópofizás az egész.
2016. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!