Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az emberek szoktak pénzt...

Az emberek szoktak pénzt kérni ismerősöktől, szomszédoktól, rokonoktól ha megszorulnak anyagilag?

Figyelt kérdés
Én nem tudok kérni, egyszerűen nem megy. Mégha éheznem kell is, kitartok. Nagyon megalázónak érzem.
2011. jún. 25. 01:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A pénzkérés elég nagy tabu, tudtommal mindenhol. Leginkább gyerek és szülő között megengedett, más esetekben már elég kínos. Barátok között pedig elég ritka. Mondjuk ha egy barátodtól kapsz kölcsön, akkor az egy igazi barát.
2011. jún. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha már ott tartanál hogy a villanyt is kikapcsolták te is próbálnál kérni valakitől.
2011. jún. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Remélem arra nem kerül sor.
2011. jún. 25. 19:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Inkább spórolok hogy elég legyen a pénzem.

2011. jún. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
megalázó is. de ne éhezz. én adok kérdés nélkül.
2011. jún. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez rendes tőled. Valahogyan tudnál is segíteni nekem? 6-án kapok csak pénzt sajnos. Most is a leértékelt 100Ft-os kenyér(amit a táposhoz szállítanak) és meggy a kaja amíg kitart.
2011. jún. 29. 21:26
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez rendes tőled. Valahogyan tudnál is segíteni nekem? 6-án kapok csak pénzt sajnos. Most is a leértékelt 100Ft-os kenyér(amit a táposhoz szállítanak) és meggy a kaja amíg kitart:(
2011. jún. 29. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!