Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen a viszonyod a közvetlen...

Milyen a viszonyod a közvetlen lakószomszédoddal?

Figyelt kérdés

A lakásod vagy kertes házad melletti közvetlen szomszédoddal milyen a viszonyod?

Szoktál:

Ajándékot adni neki?

Szoktál képeslapot küldeni neki?

Szoktatok beszélgetni?


2011. jún. 25. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen.

Köszönünk egymásnak, oszt annyi.

2011. jún. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem

nem

igen

2011. jún. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó :D Pont ma kaptunk tőle valami kínai kaját, mert apu adott nekik csirkecombot :D Kaptak már tőlünk macskát, kettőt is, szóval eléggé jó viszonyban vagyunk (: A másik szomszédnak pedig apu régen rendszeresen dolgozott a szalonjában, én meg jóban voltam a fiával, amíg itt volt.
2011. jún. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó.Beszélgetünk.Képeslapot?Ki küld manapság már képeslapot?sms,vagy e-mail inkább nem?Az ajándék az túlzás,ha csak nem nagyon összejárós szomszédságról van szó.
2011. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nagyon jo viszonyt ápolok a 2 közvetlen szomszédaimmal, kertes házakban lakunk, gyakran tartunk vmelyikünk udvarán közös grillpartit is. Ajándékozni egymást nem szoktuk, bár a kertből mindig mi adunk nekik valamit, amiből nekik van sok, abbol ők adnak. Néha telefonon szokunk beszélni, de általában az utcán összefutunk és tényleg jol elvagyunk, hálás vagyok h ilyen szomszédaim lehetnek, akikre számithatok bármikor.
2011. jún. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Milyen a viszonyod a közvetlen lakószomszédoddal?


> A lakásod vagy kertes házad melletti közvetlen szomszédoddal milyen a viszonyod?

Teljesen jó, bizalmi jellegű


> Szoktál:

> Ajándékot adni neki?

Nem

> Szoktál képeslapot küldeni neki?

Mi a lófsznak? 10 méterre lakunk egymástól.

> Szoktatok beszélgetni?

Igen, sokszor, bár eltérő korosztály vagyunk.

2011. jún. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Panelban lakom, közvetlenül mellettem egy idős nő lakik.

Nem szoktam neki ajándékot adni, nem szoktam képeslapot küldeni, beszélgetni néha szoktunk, amíg együtt várjuk a liftet, mivel akkor az unokája, mint az én fiam, így a kicsikről szoktunk beszélgetni.

2011. jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!