Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » István a királyt templomba?

István a királyt templomba?

Figyelt kérdés
Augusztus 20.-ra azt terveztem, hogy az ifisekkel meg kéne csinálni István a királyt a templomba. Van 3 gitár, 2 furulya, hegedű, fuvola, dob, meg 4 nagyon jó hangú, több középszerű énekes, + tudnék néptáncosokat szerezni. Szerintetek nagy hülyeség lenne? Illetve meg lehet csinálni ennyi idő alatt?
2011. jún. 27. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Meg lehet csinálni, de ennyi hangszerrel kérdéses, hogy az egész szépen szólna-e. Az idő elég, ha jók a zenészek és az énekesek (nem a hangjuk, hanem hogy jól olvasnak kottát, gyorsan tanulnak, stb.). De még előbb átiratot is kell csinálni.

Annyi, hogy ne szcenírozzátok, csak max. részben, a be- és kisétálást. Mert színház nem való templomba, és mert így nem kell a mozgást is megtnaulniuk.

2011. jún. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja és lehet, hogy húzni kéne belőle. "felnégyelni" például nem igazán való templomba. Meg Koppány dalai sem. Meg azt nehéz is lenne megcsinálni.


...talán elhamarkodottan mondtam, inkább ne csináljátok meg templomban. Szabadtéri előadáson igen, meg néhány dalt a templomban igen, de ne mind.

2011. jún. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Zenészek, énekesek nagyrészt képzettek. Tényleg, ezekbe bele se gondoltam. Akkor maximum a műv.ház jöhetne szóba.
2011. jún. 27. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!