Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Barátnőm miért gondol mindenki...

Barátnőm miért gondol mindenkit k*vának?

Figyelt kérdés

Szóval barátnőm kicsit fura személy, ha meglát egy képet amin pl: csókoloznak, vagy fogják egymás kezét akkor elfordul, és röhög azt mondja "fújj" Ha pl lát egy videot, ami alatt össze vannak szerkeztve a képek youtubon, amin csókoloznak akkor ezt mondja "micsoda egy k*rva"

Múltkor jött egy fagyis, ezek a divatos hosszitott felső és alatta olyan cica nadrág, meg egy bőrdzseki az első komment "Szőke k*rva"

Ha már meglát valakin egy magassarkút akkor már egyből "tipi-topi kis k*rva"

Jó van pár nő személy aki tényleg k*rva és nem csak Ő mondja, de olyan szinten fél, minden olyantól amibe benne van a Nő és a Férfi, hogy az felfoghatatlan..

Pedig 15 éves

Én 14 leszek, és egyátalán nem szeretem a magassarkút, sminket ilyeneket..

De olyan idegesítő ha már egy fiú fogja a lány kezét, és úgy megy akkor egyből "milyen egy k*rva egy nő, még az utcára is kijönnek így"

Szerintetek?


2011. jún. 28. 19:28
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Lányok vagyunk
2011. jún. 28. 19:29
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Irigy, és igazából ő is szívesen lenne azoknak a "k*rváknak" a helyében. A legtöbb ember így leplezi az irigységét.
2011. jún. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek még:-))
2011. jún. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
éretlen
2011. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Azért az sem mindegy, hogy csókolóznak, akikre azt mondja, fúj, vagy hogy milyen az a magas sarkú stb. Sajnos tényleg sok a büdös ribanc. :D Tudom nem szép dolog külső alapján ítélni, de önkénytelen, és 95%-ban nálam bejön. :S
2011. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Irigy.
2011. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer csak hipp-hopp felnőttök.
2011. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 saku28 válasza:
100%
Nem lehet, hogy rossz tapasztalata van egy ilyen bizonyos "k*rvának" kinéző emberrel? (pl. nagyon összeveszett vele, és azóta sem bocsájtott meg neki)
2011. jún. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!


Arról nem tudok hogy volt-e kapcsolata ilyen személyel..

De nem videót nézünk hogy hogyan csókoloznak, hanem képek mennek egy zene alatt

2011. jún. 28. 19:53
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen irigykedik. Megkérdezhetem, tán kövér, de legalábbis csúnya a leányzó?
2011. jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!