Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért ilyen a barátnőm?

Mért ilyen a barátnőm?

Figyelt kérdés
meg beszéltem a barátnőmmel hogy mit adunk egymásnak szülinapra. ő vesz nekem egy kinyithatós nyakláncot én meg neki egy hajfestéket és smink cuccot. és most meg felhívott hogy adjak neki pénzt a nyakláncra mert hogy drága (3000 forint) de ahoz képest kb. énis ugyan annyit fogok rá költeni mert a hajfesték 1500 a sminkcucc is 1000-1500 forint. főleg hogy a barátnőm sokkal gazdagabb mint én.
2011. okt. 15. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Minek kell drága szarokat venni egymásnak?

A szeretet, a gesztus értékű ajándék, a meglepi az nem trendi?

Vegyétek meg magatoknak azt, amire szükségetek van, mert amit eljátszotok, az csak annyi, hogy az egyik megveszi azt, amire a másiknak van szüksége, aztán kicserélitek.

2011. okt. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne menj bele ilyen oda-vissza ajándékozásdinak, mert ezeknek mindig rossz vége szokott lenni. Maximum egy fagyi.
2011. okt. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen dolgok b@sszák szét a "barátságokat".
2011. okt. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Alapból fenéken szoktam rúgni (verbálisan) aki megkérdezi, hogy mit kérek szülinapra/karácsonyra, amit ti csináltok, annak végképp semmi értelme. Hol a meglepetés, az izgalom? Ez üzlet, én ezt veszek neked, te azt nekem, mindkét ajándék ugyanannyiba kerül.. én a helyedben inkább lefújnám az egészet, ez így hülyeség.
2011. okt. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szórakozzatok el egy délutánt suli után. Nem plázacicáskodásra és mozi meg fizetős helyekre gondolok( azért a mozi is jó). Menjetek korizni, sétálni, vagy a parkban üljetek le igaz mondósat játszani(nem csak gyerekeknek való az ilyen játék). Sokkal több dologot tudtok majd meg egymásról, mit hogy milyen sminket szeretne a másik. Gondolj bele: Ismered őt? De úgy igazából? Vagy csak úgy a barátnőd, hogy elszórakoztok napközben, és semmi több? Rá mernéd bízni az öt legkínosabb titkodat is? Tudsz valamit az érzéseiről?

Ha ismernétek egymást, nem kellene pénzes hatalmi harcba mennetek. Egyensúlyban lennétek, ajándékok nélkül is. Ha nektek az nem ajándék, hogy megismerjétek egymást, és együtt jól szórakozzatok pénz nélkül is, akkor nem tudom, hogy barátság e a ti kapcsolatotok.

2011. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké most sem a kérdésemre válaszoltatok de sebaj :D igen ismerem őt... szinte mindent tudunk egyámsról és ezsem úgyvolt hogy megbeszéltünk hanem hogy én kinéztem a takkóba egy ilyen nyakláncot csak ott 6000 forint volt és én nem vettem meg ő meg mondta hogy mivel 2 nap múlva lessz a szülinapom úgyis felmegy pestre megkapom tőle szülinapomra.
2011. okt. 15. 18:35
 7/7 anonim ***** válasza:

De a kérdésre válaszoltam, de ha így érthetőbb: Ha a barátnőd eléggé fontosnak tartana téged, nem akarna megvenni magának téged. Azért csinálja, hogy bizonyos szinten a szövetsége legyél. Te pedig belemész az irányító játszmáiba.

Ha nem hiszed, próbáld ki, hogy nem veszel neki semmit. Ha megharagszik, akkor igazam volt. Ha nem, és csak pár óráig neheztel, akkor te nyertél, és bocsi.

2011. okt. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!