Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért ilyen a barátnőm?

Mért ilyen a barátnőm?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk legjobb barátnők de mostanába rákapott arra a dologra hogy számolja hogy ki-mit vesz. ők eléggé gazdagok szóval havi 10ezret kap zsebpénznek mi viszont szegények vagyunk szóval örülök ha kapok 3000 ezer forintot havonta. és mikor ottvanak a barátaink akkor mindig felhozza a témát hogy mikor velem van elkölti az összes pénzét én meg semmit se veszek. ez általában úgy van hogy bemegyünk a boltba veszünk chips-et és innivalót és ennyi. viszont ő minden héten felmegy pestre a barátnőivel és 5000-6000 forintot költ. és mikor ezt mondtam neki akkor így beszól hogy : de ők a saját pénzüket költik nem az enyémet... mért ilyen?
2011. okt. 12. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg úgy érzi, hogy kihasználod. Ha általában ő fizet, vagy mindig ő fizet többet, akkor jogosan. Nem az a baj, hogy te kevés zsebpénzt kapsz, de akkor inkább ne fogadj el tőle semmit, hiszen úgysem tudod legközelebb visszahívni. Szerintem ideje négyszemközt megbeszélni ezt vele.
2011. okt. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert ő ezzel jön hogy ő gazdag sikeres és csomó mindent meg tehet amit te nem. Velem is ez volt amikor még mi is szegények voltunk haverom folyton piszkált azzal hogy jaj ezt meg ezt ő fizeti meg szinte alig veszek valamit, igen pont azért mert csóróbbak voltunk. Szerencsére most nem vagyunk azok de megtanultam azt hogyan kell beosztani a pénzt és csak olyanra költöm amire szinte mindig szükségem van. Vagy ha nagyon ritkán elmegyek kicsit szórakozni akkor.
2011. okt. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jajj ő nem az a fajta lány aki engedi hogy visszautasítsam. egyszer elmentünk a búcsúba nálam volt 2000 forint amit ELLOPTAK én meg mondtam hogy megvárom őt amíg ő csúszik a csúszdán meg jáccik erre meg mondta hogy meghív én már 100szorra mondtam nemet felhúzott a hintára és mikor vége volt így odaszól : visszatudod adni majd a pénzt? azóta sose kérek tőle semmit és ezen mindig megsértődik.
2011. okt. 12. 19:41
 4/9 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Legjobb barátnőktől nem ez lenne a megszokott.

2011. okt. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
14 évesek :)
2011. okt. 12. 20:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Elég jól megy akkor, mi 17-8 évesen jártunk pestre meg ilyenek, mármint hetente.

Szerintem ne hozd szóba a pénzügyeket előtte de ne is fogadj el tőle semmit. Spórólhatsz is egyébként hogy pár hónapig kevesebbet költesz aztán meg egyszerre többet.

2011. okt. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
amúgy meg már volt az hogy egyszerre sokat költöttem akkor meg meghivatta magát mindenre meg így "jajj viszatudsz adni egy kis pénz mert tegnap énvettem a monstert.."
2011. okt. 12. 20:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Te se vegyél neki semmit meg ő se.

Én soha nem kértem senkitől semmit, én se adtam de nem is kértek. De ha meg keveritek a dolgot akkor ne számoljátok annyira mert abból csak a baj lesz.

Vki biztos rosszabbul jár de ha nem foglalkoztok vele akkor nem fog zavarni.

2011. okt. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kapja be!!
2011. okt. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!