Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeged: Deák Ferenc Gimnázium...

Szeged: Deák Ferenc Gimnázium v. Radnóti Miklós Gimnázium?

Figyelt kérdés
Ha van itt olyan aki oda jár az leírhatná a tapasztalatait mert szeptembertől lehetséges hogy valamelyikbe fölvesznek:) érdekel hogy mennyire szigorúak ezek az iskolák, közösség,tanárok stb.
2011. jún. 30. 11:29
 1/10 anonim válasza:
100%
deákos vagyok, most leszek 12-es. sztem nagyon jó, én nagyon szeretem, sok a nagy tér, nem érzed magad bezárva, emellett sok fényt engednek be. szeretem a tanárok zömét, segítenek,persze meg van követelve a tanulás. sok érdekes dolog van mindig. az biztos hogy nekem ezek az iskolai évek, örökre szép emlékek maradnak :D
2011. jún. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem Radnóti.

Nem akarom megbántani az első válaszolót, de a Deák már amolyan "gyűjtőhely" lett, mint az Eötvös.

Persze a Radnótiba meg csak akkor menj, ha bírod a hajtást, különben kikészülsz.


Szóval ha tanulni akarsz, akkor Radnóti, ha élni is szeretnél és a tanulás nem olyan fontos, akkor Deák.

2011. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
90%

Én Radnótis vagyok.

Jó a közösség, a tanárokból többféle van, többségük szigorú, de én bírom őket. A követelmény elég magas, de ha tanulsz rendesen nem vészes.

Összességében jól érzem magam. :)

2011. júl. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Azért az Eötvöst nem kellene a Deákhoz hasonlítgatni :)
2011. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért?

Komolyan kérdezem. :)

2011. júl. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyobb a felsőoktatásba bekerülők száma.Nehezebb eleve bejutni.Egyes szakjai igazán erősek(kéttannyelvű,spec.angol..)
2011. júl. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Mármint a Deákba vagy az Eötvösbe?
2011. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
DEÁK!
2011. júl. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Ságvári
2013. márc. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
87%
Radnóti :)))) amúgy hova vettek fel végül?
2013. márc. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!