Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyenek az orosz férfiak?

Milyenek az orosz férfiak?

Figyelt kérdés
jóképűek?milyenek külsőre és milyen a belső tulajdonságok?akinek már volt orosz barátja,szerelme azok írják le a tapasztalataikat.köszönöm előre is a válaszokat:)
2011. júl. 1. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Külföldiek
2011. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
XD most komolyan
2011. júl. 1. 11:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem náluk hagyományosan elég erős alá-fölérendeltségi viszony van a nő és a férfi között, persze a férfi javára.
2011. júl. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Az oroszok sem egyformák,de azért nagyvonalakban lehet általánosítani.


"jóképűek?"


Ízlések és pofonok.Minden nőnél mást jelent a jóképű fogalma.


"milyenek külsőre és milyen a belső tulajdonságok?"


Külsőre magas,vékony testalkatuak,világos bőrűek.A világos barna és szőke haj dominál náluk vmint a kék és szürke szemszín.Jeletős részük rendelkezik egyfajta jellegzetes oroszos arcformával,amiről a külföldiek rögtön lesütik hogy milyen származásúak.


Belső tulajdonságaikat is csak általánosságokban lehet megállapítani.Leginkább agresszívak,imádnak verekedni,ez náluk hagyomány(Pl:Oroszországban nincs olyan focimeccs ahol a szurkolótáborok egymásnak ne esnének a meccs végén és ne lenne 1-2 halálos áldozat).

Nagyon iszákosak,az alkoholizmusra való hajlam a vérükben van,aki nem iszik azt nem is tekintik férfinak.A viselkedésük olyan mint amit itthon "rosszfiús" bélyeggel illetnek.

Van egy harmadik jellemzőjük is,eléggé intoleránsak és rasszisták.Oroszországban tartják számon a legtöbb bőrfejű bandát,a betelepülő főleg kaukázusi és távol-keleti bevándorlókat naponta érik atrocitások a részükről.A sötétebb bőrű bevándorlókat(Pl:afrikaiak,cigányok)pedig egyátalán nem tűrik meg.

Az orosz férfi úgy általánosságban nem túl intelligens és tanulni sem nagyon szeret,de imitt-amott fellelhető náluk 1-2 nagyobb koponya.

Az orosz férfi ha családot alapít szereti betölteni a családfő szerepét.Inkább maga alá rendeli a nőt mint egyenrangú partnernek tekinti.


Végeredményben szerintem egy "nyugati" nőnek az orosz férfi legfeljebb szeretőnek jó,férjnek aligha.

2011. júl. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Egyszer arról olvastam a neten, hogy van egy társkereső oldal, ahová orosz és ukrán nők teszik fel magukat, hogy nyugati férjet találjanak. Mert az oroszok iszákosak meg nincs pénzük. Szerintem nem járnál jól velük.

Úgy általánosságban azt hallottam, hogy bunkók, fellöknek az utcán és még azt sem mondják, hogy "bocsánat". De létezik a másik, nagyon kedves barátságos véglet is.

Ja, és még mentségükre legyen mondva, hogy állítólag az oroszok nagyon szeretik a színházat. Volt is egy pár neves író és zeneszerző közöttük.

2011. júl. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 DianaKugler válasza:
100%

Nekem több orosz férfi ismerősöm is van, és egyáltalán nem jellemző rájuk hogy iszákosak, verik az asszonyt a háznál és hogy nincs pénzük. Az én párom is orosz, a neve Andrej és minden nap meglepetés számomra. Minden reggel virággal kedveskedik és van olyan nap, hogy a reggelit az ágyba hozza! :)

Mindig szép szavakkal lep meg, kedves, aranyos és nem utolsó sorban jól is néz ki! Nem nagyon magas, barna haj, barna szem, jófiús arc, de nem mindig az! :)

Okos, és sosem hanyagol el, még akkor sem, hogyha nincs sok ideje a munkája miatt!

Nem minden orosz férfi bunkó!

2011. dec. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Én kettőt ismertem. Addig azt hittem félelmetesek, de nem igaz. Ez a kettővel végig nevettem, amíg együtt voltam. Jószívűek, jópofák, aranyosak.

A nőnek nem hódolnak nyálasan, hanem természetesek. Az ágyban is szelídek. Én vadságra vágytam, de inkább volt egy kedves kis szeretkezés.

2012. márc. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!