Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólsz ehhez a dupla v-s...

Mit szólsz ehhez a dupla v-s f. sághoz? Weled wodka

Figyelt kérdés
annyira irritáló de mindegy, nagyon láma aki ezt használja tiszta gáz
2011. júl. 2. 01:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az. Meg a sok többi mobilos/chates sz*rság szleng. Ugye telón a w egy gombnyomás, a v legalább 3, nokiákon 6. Ezért terjedt el. Meg persze kis nyugat-majmolás is van benne (mint az i helyett y-ban) és szépen átterjedt a kommunikáció többi formájára is. Én személy szerint agyf*szt kapok tőle, főleg hogy mobilon is már rég létezik T9...
2011. júl. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt a gyk-n találkoztam a jelenséggel először, engem irritál. Annyira nem, mint a -csi végződésű becézgetések, de azért nagyon.
2011. júl. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ti vagytok az embereim :D zöld kezecske up
2011. júl. 2. 11:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, és is utálom, de vannak még az ien, meg mien, a muszály, a megilyedtem, vok, am (erről most tudtam meg, hogy azt jelenti, hogy amúgy....)
2011. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!